قالب وردپرس

کاغذ دیواری با انواع طرح های هندسی

استفاده از طرح های هندسی در طراحی دکوراسیون داخلی و لوازم منزل روند رو به رشدی پیدا کرده است. گذر از کاغذ دیواری هایی با طرح های گلدار و پیچیده و استفاده از کاغذ دیواری با طرح های هندسی، جلوه ای نو و متفاوت به فضاهای زیر بخشیده:

ترکیب رنگ و الگو

مزیت همیشگی کاغذدیواری این است که می تواند به یک فضای ثابت جلوه های متفاوتی ببخشد بدون اینکه از ماهیت فضا بکاهد. این بدین معناست که شما نه تنها می توانید از رنگ، بلکه از طرح ها و الگوهای مختلفی در کنار آن استفاده کنید و جلوه های مختلفی به یک فضا های امروزی ببخشید. زمانی که صحبت از کاغذدیواری با طرح های هندسی می شود اکثر مردم در ذهنشان طرح ها و الگوهای خطی با رنگ هایی حنثی را تصور می کنند، اما همانطور که در طراحی زیر می بینید هیچ کمبود رنگ یا طرحی در فضاهای زیر وجود ندارد!

کاغد دیواری با طرح های هندسی رنگ و الگو

 

موتیف های کلاسیک

برخی از طراحان در طراحی های خود از موتیف های کلاسیک استفاده می کنند. این موتیف ها در هر زمانی زیبایی های خاص خودشان را دارند و همیشه محبوب و خاص هستند. طرح های زیر از طراح معروف دیوید هیکس هستند که هیچگاه از مد خارج نمی شوند.

کاغد دیواری با طرح های هندسی رنگ و الگو3

کاغذ دیواری با طرح های هندسی دیوید هیکس2

کاغذ دیواری با طرح های هندسی دیوید هیکس

کاغذ دیواری با طرح های هندسی دیوید هیکس3

سرزندگی در اتاق خواب های امروزی

این روزها وجود یک دیوار شاخص در اتاق خواب بسیار رایج است. اگر از رنگ آمیزی چندباره این دیوار خسته شدید، بهترین گزینه برای شما کاغذدیواری است. از استفاده از کاغذ دیواری با طرح های هندسی جلوه گر نترسید. دیوارهای مزین به کاغذ دیواری با طرح های هندسی در تابستان یکی از محبوب ترین گزینه های طراحان هستند، مطمئن شوید که این گزینه را حتما امتحان می کنید.

کاغد دیواری با طرح های هندسی رنگ و الگو2

کاغد دیواری با طرح های هندسی اتاق خواب4

کاغد دیواری با طرح های هندسی اتاق خواب

کاغد دیواری با طرح های هندسی اتاق خواب3

کاغد دیواری با طرح های هندسی اتاق خواب2

طراحی داخلی سرزنده و پر انرژی

مزین کردن یکی از دیوارهای اتاق نشیمنتان با کاغذدیواری با طرح های هندسی می تواند ظاهری سرزنده و گرم به فضا ببخشد. حتی می توانید با استفاده از کاغذدیواری در سرویس بهداشتی منزلتان زیبایی دو چندانی به آن ببخشید.

کاغد دیواری با طرح های هندسی رنگ و الگو4

کاغد دیواری با طرح های هندسی سرزنده

کاغد دیواری با طرح های هندسی سرزنده2

کاغد دیواری با طرح های هندسی سرزنده3

کاغد دیواری با طرح های هندسی سرزنده4

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس