قالب وردپرس

دکوراسیون داخلی : نکاتی برای فضاسازی داخلی

تخت در دکوراسیون داخلی اتاق کودک:

انتخاب تخت مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا هم جنبه کاربردی و هم جنبه زینتی دارد. تخت های یک نفره برای اتاق کودک مناسب است اما مدل آن بستگی به خودتان دارد. شما می توانید یک تخت ساده یا حتی سلطنتی برای مبلمان کودک و نوجوانتان بخرید.

رنگ در دکوراسیون داخلی اتاق کودک:

مطمئنا مهمترین تصمیمی که برای دکوراسیون اتاق خواب کودک می گیرید، رنگ آن است. به فرزندتان اجازه دهید درباره رنگ مورد علاقه اش نظر دهد. بهترین راه این است که با رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری آغاز کنید سپس رنگ های گرم و سرد را به آن بیافزایید. 

decosara.com- دکوراسیون داخلی اتاق کودک

فرش در دکوراسیون داخلی اتاق کودک:

زمین اتاق کودک را از فرش آغاز کنید. فرش های ساده بهترین انتخاب در دکوراسیون داخلی اتاق کودک است، در این صورت شما می توانید اتاق را با لوازم دیگری مانند تابلوها، اسباب بازی و… تزیین کنید تا بیشتر به چشم آیند. سعی کنید فرشی بخرید که بادوام و به راحتی قابل شستشو باشد.

پرده در دکوراسیون داخلی اتاق کودک:

همان طور که می دانید پرده نقش مهمی را در دکوراسیون داخلی اتاق کودک ایفا می کند. برای اتاق کودکان ۲ روش را می توان در پیش گرفت. روش اول این است که برای دیوارها رنگی خنثی و برای پرده ها رنگارنگ و طرح دار انتخاب کنید.

اما اگر می خواهید دیوارها را با کاغذ دیواری های طرح دار بپوشانید، ما پرده های ساده را به شما پیشنهاد می کنیم.

 قفسه در دکوراسیون داخلی اتاق کودک:

قفسه ها جزو یکی از کاربردی ترین لوازم اتاق کودک هستند. هر چقدر تعداد آنها بیشتر باشد، به نفع تان است. کودکان در مسیر رشد خود چیزهای زیادی جمع می کنند، بنابراین احتیاج به جایی برای نگهداری آنها دارند.

شما می توانید اسباب بازی ها را در کشوها قرار دهید و برای کتاب ها از قفسه های باز استفاده کنید. چیدن کتاب ها در کتابخانه، کودکتان را به کتاب خواندن جذب می کند. 

روتختی در دکوراسیون داخلی اتاق کودک:

روتختی اتاق کودک را طرح دار و رنگی انتخاب کنید.

این ها نکاتی است که باید در تزیین اتاق کودک به آنها توجه کنید. برای زیبایی بیشتر، آثار هنری مورد علاقه او را قاب کنید و از دیوار بیاویزید یا با برچسب های زیبا دیوار او را زیباتر کنید. بالش های رنگی و طرح دار نیز زیبایی اتاق کودک او را تکمیل خواهند کرد. 

قالب وردپرس