قالب وردپرس

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دیوارهای آشپزخانه تان را کاربردی و دوست داشتنی کنید…

آشپزخانه جزیره کوچک و مهم در خانه شماست که ساعت های زیادی با آن سروکار دارید ، بعد از خواندن این مطلب بلند شوید و دکوراسیون آشپزخانه خود را بررسی کنید و با نگاهی خلاقانه فضای دوست داشتنی تری بسازید.

خلاقیت در فضاسازی داشته باشید.

decosara.com- دکوراسیون آشپزخانه

راه های مختلفی برای ذخیره سازی فضا در آشپزخانه وجود دارد . یکی از این راه ها اضافه کردن کابینت بر روی دیوارهای آشپزخانه است. معمولا در هنگام نصب کابینت در ابتدا کابینت های ردیف بالا توسط نصاب به دقت طراحی می شود تا از بیشترین تعداد استفاده شود اما خلاقیت در کابینت های زمینی بیشتر خود را نشان می دهد ، یکی از این راه ها این است که اجاق گاز خود را با یک گاز رومیزی تعویض کنید و زیر آن یک کابینت نصب کنید تا کلی از وسایل شما در آن جا بگیرد.

decosara.com- دکوراسیون آشپزخانه

یکی دیگر از این خلاقیت ها این است که برای جبران کمبود فضا یک میله فولادی ضد زنگ برای آویختن تابه های پخت و پز به دیوار نصب کنید و آشپزخانه خود را سرو سامان دهید.

سطوح بیشتری به آشپزخانه خود اضافه کنید.

decosara.com - دکوراسیون آشپزخانه

جزیره آشپزخانه تبدیل به یک جزء اصلی در بسیاری از خانه ها شده است . همین طور یک نقطه گرم از خانه برای گذراندن وقت و صرف غذا کنار اعضای خانه می باشد. برای اینکار شما به سطحی نیاز دارید تا بتوانید به عنوان میز از آن استفاده کنید این فضا را گاهی می توانید با برداشتن دیوار آشپزخانه به خود هدیه کنید ، پس جسارت به خرج دهید و دیوار را برای داشتن فضای بیشتر بردارید.

از تزیینات و جزییات کوچک بر روی دیوار های آشپزخانه لذت ببرید.

decosara.com-دیوارهای آشپزخانه

فضای آشپزخانه های کوچک می تواند تا حد زیادی از لوازم خانگی و تزیینات کوچک بهره مند شوند. خوشبختانه، بسیاری از لوازم به سبک اروپایی، در اندازه های کوچک تر از همتایان آمریکایی در بازار وجود دارند.

اما در یک آشپزخانه بزرگ هم شما می توانید یک طراحی منحصر به فرد روی یکی از دیوارهایتان ایجاد کنید و چشم ها را به آن خیره کنید.

decosara.com-دیوارهای آشپزخانه

منبع:Houzz.com

قالب وردپرس