قالب وردپرس

طراحی برند مبلمان Emerald

ما در گروه تخصصی دکوسرا ، در نظر داریم شما را با برترین برندهای صنعت مبلمان در بازار جهانی آشنا کنیم . با این آشنایی صاحبان کسب و کار و برندها و همین طور طراحان صنعت مبلمان با روند فعالیت برندهای پرآوازه در بازار های جهانی آشنا می شوند .ما ارتقای صنعت مبلمان را در گرو طراحی های شکیل ایرانی و خلاقیت طراحان ایرانی می دانیم ولی همیشه به این نکته توجه کنید که از بازارهای جهانی غافل نشوید …در این پست شما با برند مبلمان امریکایی Emerald آشنا می شوید.

مبلمان

برند Emerald آخرین طراحی های خود را با ذکر جزییات در سایت خود به آدرس www.emeraldhome.com  در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار می دهد.بررسی سایت Emerald مزیت مفیدی برای مخاطبان خود دارد ، این مزیت شفاف سازی می باشد. تمامی محصولات در آن با جزییات دقیق ( از جمله جنس ، عرض ، ارتفاع و… ) به وضوح مشاهده می شود.

مبلمان emerald

تعدادی از جدیدترین کالکشن های برند Emerald را در این مطلب مشاهده بفرمایید.

مبلمان emerald

انسان در طول تاریخ اشیایی را با استفاده از تناسب مرتبط با بدن خود خلق نمود تا مورد استفاده قرار دهد و این مساله باعث پیدایش علم طراحی شد.

برند مبلمان emerald

گسترش و پیشرفت سریع تکنولوژی و شهر نشینی موجب شد تا علم طراحی نیز دائما در حال تغییر و تحول باشد.

برند مبلمان emerald

اگر مدل یا طرحی در یک دوره مورد توجه قرار گیرد به این دلیل است که براساس نیازهای زمان خود طراحی شده است. از این رو طراحی های دکوراسیون و مبلمان و الگو های آن همواره با تغییرات کلی و جزئی همراه هستند، یکی از این تغییرات استفاده از اصول ارگونومی در طراحی مبلمان است.

برند مبلمان emerald

مبلمان باید به گونه ای طراحی شود که مطابق با خواسته درونی انسان باشند.

منبع:تحریریه مجله مبلمان و دکوراسیون دکوسرا

قالب وردپرس