قالب وردپرس

جدیدترین محصولات برند مبلمان ایتالیایی B&B

با برند مبلمان ایتالیایی B&B آشنایی دارید ؟ برند ایتالیایی که طراحان معروف را به کار می گیرید و مبلمان های مدرن و راحتی با سبک B&B طراحی می کند .

B&B برند مبلمان ایتالیایی

ظرافت طراحی های ایتالیایی در برند B&B چشم نواز است.

 

برند مبلمان ایتالیایی B&B

از طراحی های جدید B&B ایده های خوبی بگیرید.

برند مبلمان ایتالیایی B&B

ایده های طراحی مدرن یا معاصر همیشه برای ایجاد محصولی هست که ضرورت و کارایی داره. محصولی که هم توجیهی برای فرم خودش داره و هم بسیار کارآمد هست.

برند مبلمان ایتالیایی

به عنوان مثال استفاده از تلویزیون های مسطح برای آینه که هم فضای کمتری رو اشغال میکنه و هم وزن بسیار کمتری نسبت به تلوزیون های قبلی داره. در ضمن فرم زیباتری هم داره و کیفیت تصویر اون هم بالاتره. این یعنی یک طرح مدرن کارآمد.

برند مبلمان  B&B

نمونه ای از طراحی مدرن کارآمد
در استفاده از تلوزیونهای مسطح هم با توجه به ابعاد اتاق و فضای نشیمن میشه اندازه مناسب اون رو انتخاب کرد و حتی میتونید اون رو بر روی دیوار خودتون نصب کنین و مبلمان مدرن رو با توجه به اون، متمرکز چید. میشه این قسمت فقط به عنوان قسمت تماشای تلوزیون باشه( در اصطلاح قسمت TV ). یا اینکه اگر فضای خیلی زیادی در منزل خودتون ندارین به عنوان فضای نشیمن و پذیراییتون هم استفاده بشه. یک طراحی مدرن بسیار گسترده اس و میشه هر تغییری که فکر میکنین خوشایند هست ایجاد کنین.

برند مبلمان B&B

به طور کلی طراحی مدرن یک طراحی شسته و رفته هست و در بطن خودش به خلوت بودن تاکید میکنه. در سبک معاصر سعی میشه که فضاها پوشانده بشن و همه چیز پیدا نباشه و هرچیزی جلدی داشته باشه تا آرامش و امنیت بیشتری ایجاد بشه.

منبع: تحریریه مجله مبلمان و دکوراسیون دکوسرا

قالب وردپرس