قالب وردپرس

تاثیر پانل بندی چوبی در دکوراسیون منزل

استفاده از چوب در دکوراسیون منزل

پانل بندی چوبی واقعا با هر سبکی از طراحی داخلی ، زیبا به نظر می رسد ، خصوصا که روش های بسیار زیادی برای استفاده از آن وجود دارد . می توان آن را ساده رها کرد ، یا این که با یک سایه ی طبیعی با یک رنگ لکه دار نمود ، رنگ آمیزی کرد یا برگه برگه نمود تا به چوب های گران قیمت تر شبیه شود.

decosara.com- دکوراسیون منزل

در صورتی که مکان مورد نظر پانل بندی ندارد ، می توانید پانل بندی های جدید را اضافه کنید و خواه از کف تا سقف ، خواه بر ارتفاع نوار صندلی و یا در ارتفاع نوار تصویر فایل بندی های با زمینه ی سنتی می توانند در یک خانه ی مربوط به دوره ای خاص زیبا به نظر برسند.

طراحی های کالاهای اوراقی محمل خوبی برای یافتن چنین چیزهایی هستند . نوع کام و زبانه ای یک انتخاب ارزان تر و کاملا در دسترس است و حتی تخته ی سه لایی نیز در صورتی که پرداخت جالبی روی آن انجام شود ، می تواند منظره ی خوبی داشته باشد. انتخاب دیگر قاب بندی های نازک « چوب کبریتی » است که در بسیاری از خانه های سواحل شرقی ایالات متحده بسیار دلربا به نظر می رسند.

decosara.com- دکوراسیون منزل

از آن جایی که پانل بندی باید به چارچوبی از قیدها که به دیوار پیچ شده اند ، به دیوار متصل شود ، این کار باید به وسیله ی یک نجار انجام شود . چوب های جدید نیاز دارند تا چند هفته قبل از نصب به محیط خانه ی شما خو بگیرند ، تا خطرترک ها و شکاف هایی که در طول زمان ایجاد می شوند ، کاهش یابد.

decosara.com-پانل بندی چوبی

منبع: راهنمای طراحی داخلی ؛ نوشته مری گیلیت

قالب وردپرس