قالب وردپرس

گیاهان معلق خانگی ; خلاقیت در خانه شما

ایده این گیاهان معلق ، شما را شگفت زده می کند.

باغ های معلق بابل را به عنوان یکی از عجایب هفتگانه ی تاریخی می شناسیم. متاسفانه در آن زمان دوربینی برای  ثبت تصویر این باغ موجود نبود! می دانیم که توان بازسازی آن باغ را نداریم اما طراحان امروزه با طراحی های خودشان گیاهان را به صورت معلق در آورده اند. اکثر خانه ها و آپارتمان های جدید فضاهای محدودی دارند. استفاده از گل و گیاهان زینتی آویزان در دکوراسیون منزل باعث می شود سبزی و طراوت باغچه ها وارد خانه شود. زیبا، ارگونومیک و شیک بودن این باغ های معلق مدرن باعث شده است کارآیی و صرف جویی با کمک این طراحی ها به اوج خود برسد.

Decosara.com-باغچه خانگی

یک باغبان خلاق هلندی به نام Fedor Van der Valk باغ خانگی زیبایی در خانه ایجاد کرده است . گیاهان مینیاتوری زیبای این باغچه سازگار با محیط زیست سیستمهای سبز کوچک هستند و با یک ایده کاملا مدرن و هنرمندانه در هوا معلق هستند.

Decosara.com-گیاهان معلق

این باغچه رشته ای آویزان از سقف در حالی که طراحان آن به دنبال ایجاد تار عنکبوت سه بعدی برای انیمیشنی بودند ، به ذهن خطور کرده است. شما می توانید این باغچه خانگی رشته ای را با تنظیم ارتفاع آویزها و تغییر گیاهان مختلف مناسب برای خانه خود طراحی کنید. استفاده از طول های مختلف برای آویزان کردن گیاهان چشم نوازی بیشتری ایجاد می کند.

Decosara.com-گیاه معلق

گیاه بونسای اکنون در دو گونه طراحی و ساخته شده است که هر دو تقریبا به شکل توپ بوده و جنس خز و سنگ آن ها را از هم جدا می کند. این گیاه معلق در هوا به آرامی دور مدار مغناطیسی می چرخد که برخی از افراد آن را یک کهکشان کوچک می نامند.

Decosara.com-گیاهان معلق

این روزها در طراحی دکوراسیون داخلی از اشیا تزئینی مختلفی استفاده می شود و گیاه معلق بونسای می تواند به زیبایی و جذابیت دکوراسیون خانه رونق دهد.

Decosara.com-گیاهان معلق

بعضی از این گل های زیبا نیاز به نور فراوان دارند پس اگر خانه شما تاریک می باشد از نمونه گل های آپارتمانی که در نور کم رشد می کنند در این باغچه خانگی استفاده کنید.

Decosara.com-گیاهان معلق

Decosara.com- گیاه معلق

Decosara.com-گیاهان معلق

Decosara.com-گیاهان معلق

Decosara.com-گیاه معلق

منبع:trendir.com

قالب وردپرس