قالب وردپرس

مبلمان جدید و متفاوت به نام Mah Jong

مبلمان جدید خلاقانه با طراحی های بسیار زیبا و متفاوت

شرکت Roche Bobois  اخیرا طراحی جدید خود به نام Mah Jong ( ماه جونگ ) را به بازار عرضه کرد، طراحی ماه جونگ از آن مدل هایی است که کمتر دیده می شود اما بسیار منحصر به فرد است .

decosara.com -مبلمان متفاوت

طراحی ماه جونگ می تواند با ترکیب های متفاوتی مانند چیدن به صورت تکیه گاه یا مخده تنظیم شود ، به طوریکه هر تکه بر روی تکه ای دیگر قرار گیرد . قطعا چیدمان این مبل با تکیه بر خلاقیت مصرف کننده مزیت جالبی برای طراحی ماه جونگ است.

decosara.com-مبلمان متفاوت

طراح مبلمان ماه جونگ، Hans Hopfer ، در سال ۲۰۰۹ درگذشت ، اما خلق نمادین او امروزه به عنوان طراحی شناخته شده شرکت Roche Bobois مبدل شد. امروز این مدل خاص ماه جونگ برای برترین طراحان مد جهان حتی در صنعت مدو فشن باعث الهام است .

decosara.com-مبلمان متفاوت

پالت رنگ شاد و نگرش آرامش بخش این مبل را می توان به عنوان مدلی با نام ” برای همیشه جوان” یاد کرد.

decosara.com-مبلمان جدید ماه جونگ

انواع مدل های مبل ماه جونگ

decosara.com-مبلمان جدید ماه جونگ

انواع مدل های مبلمان ماه جونگ

انتخاب یک مبل راحتی استاندارد و مناسب نشان دهنده توجه ودقت شما به دکوراسیون داخلی منزل است اما با وجود این تفاسیر نباید از توجه به عنصر زیبایی غافل شد. مبل راحتی مناسب باید علاوه بر اینکه دارای کیفیت و استاندارد باشد، ظاهر زیبای و شیکی نیز داشته باشد. که با توجه به تنوع زیاد انواع مبلمان در بازار انتخاب تا حدودی سخت شده است.

decosara.com-مبلمان جدید ماه جونگ

در کالامبل می توانید جدیدترین مدل مبلمان، مبل استیل و دکوراسیون داخلی ، مبلمان راحتی ، سرویس خواب ، مبلمان اداری ، مبلمان کلاسیک مدرن ، میز و صندلی و جلو مبلی ، کمد بوفه و کابینت، مبلمان کودک و نوجوان را مشاهده کنید.

منبع:trendir.com

قالب وردپرس