قالب وردپرس

تفاوت بوفه و استند

اگر در هنگام خرید منزل یا جهزیه با این سوال مواجه شدید که واقعا تفاوت بوفه و استند چیست ؟و کدامیک برای شما مناسب تر است به راهنمای زیر توجه کنید .

بوفه و استند نوعی ویترین هستند که به دکوراسیون خانه زیبایی خاصی می بخشند. این دو وسیله کاربردی نیستند بلکه تزیینی هستند.
بوفه ابعاد بزرگتری نسبت به استند دارد و غالبا ظروف تزیینی بزرگتر در آن قرار داده می شود. از آنجایی که بوفه ها بسته و درب دار هستند گرد وغبار روی وسایل درون آن نمی نشیند و این برای خانم های با سلیقه بسیار حائز اهمیت است. و برای خانه های شلوغ گزینه مناسب تری است.
برخلاف بوفه، استند در ابعاد کوچکتری تولید می شود. به همین جهت مناسب است که افرادی که محیط کوچکتر و محدودتری دارند ، از این وسیله استفاده کنند.


معمولا وسایل و ظروف تزیینی کوچک مناسب استفاده در استند می باشند. از آنجایی که استندها درب ندارند و باز هستند خیلی سریع آلوده می شوند و گرد وغبار روی آن ها می نشیند. اگر مبلمان کودک و نوجوان کوچک و پرجنب و جوش دارید بهتر است دور استند را خط بکشید زیرا احتمال شکستن ظروف و آسیب دیدن کودک وجود دارد. مدل برخی استندها به این صورت است که شیارهای نازکی درون برخی قسمت های این محصولات وجود دارد که جام به صورت معکوس درون آن ها قرار می گیرد که به آنها مدل های جام خورمی گویند. و دسترسی به جام ها را راحت تر می نمایند.امیدواریم با اطلاع از تفاوت بوفه و استند خرید بهتری را تجربه کنید.

منبع: مبلمان بهشت

قالب وردپرس