قالب وردپرس

طراحی سقف خانه

طراحی سقف خانه در دکوراسیون داخلی

سقف خانه در نظر اکثر مردم سطحی صاف و سفید است. بر خلاف تمامی پیشرفت هایی که در طراحی و تزئین فضای داخلی وجود داشته، به نظر می رسد در مورد طراحی سقف خانه ها کار زیادی انجام نشده است.

طراحی سقف خانه3

اما یک طرح فوق العاده برای سقف آشپزخانه، اتاق نشیمن یا پذیرایی میتواند شخصیتی خاص و منحصر به فرد به فضای اتاق بدهد و تاثیری ماندگار بر افرادی که وارد اتاق می شوند بگذارد.

طراحی سقف 13

طراحی سقف می تواند بر اساس نوع فضا و تم اصلی خانه متفاوت باشد. می توانید از رنگ ها و الگوهای مختلف در طراحی  سقف  منزلتان استفاده کنید.

طراحی سقف خانه6

استفاده از متریال های متفاوت نیز می تواند جلوه ای خاص به فضای منزل شما ببخشد. در ادامه نمونه های بی نظیری از سقف ها را برای شما آورده ایم که می تواند در طراحی  سقف  منزل تان الهام بخش باشد!

طراحی سقف خانه

سقف ها به عنوان بعد پنجم یک خانه تاثیر به سزایی در جلوه بخش بودن دکوراسیون داخلی خانه دارند. برای طراحی سقف ها ایده های بسیاری وجود دارد.

طراحی سقف خانه8

اما طراحی سقف خانه های بزرگ کمی مشکل تر است. این سقف ها به دلیل داشتن سطح زیاد نیاز به تکرار یک طرح دارند، پس باید خیلی به این نکته توجه کرد تا طراحی سقف ها لطمه و صدمه ای به دکوراسیون داخلی وارد نیاورد.

طراحی سقف منزل 1

برای طراحی سقف ها می توانید از ایجاد اختلاف ارتفاع نیز بهره بگیرید. این اختلاف ارتفاع ها می توانند برای تاکید بر برخی عناصر مثل میز غذاخوری مورد استفاده قرار بگیرد.

طراحی سقف منزل 7

همچنین نورپردازی این سقف ها که به نوعی سقف کاذب محسوب می شوند ، برجذابیت آن ها اضافه می کند.

طراحی سقف منزل 4

اگر در فضاهای داخلی منزلتان از سقف های کاذب استفاده می کنید، می توانید فضای داخلی آن را با استفاده از رنگ یا کاغذ دیواری متفاوت تر از بقیه قسمت ها نشان دهید و بر خلاقانه تر بودن سقف اتاق خود تاکید کنید.

طراحی سقف خانه5

نورپردازی سقف ها روش های مختلفی دارد. برای نورپردازی سقف ها می توان از لوسترهایی با طراحی های خلاقانه و هماهنگ با طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان بهره بگیرید این لوسترها کار شما را برای طراحی سقف ها آسان تر می کنند.

طراحی سقف منزل 2

طراحی سقف منزل 9

طراحی سقف منزل 10

طراحی سقف منزل 11

طراحی سقف منزل 12

منبع:www.decoist.com

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس