قالب وردپرس

ساعت ایستاده در دکوراسیون خانه شما

با استفاده از ساعت ایستاده  دکوراسیون خانه خود را جذاب تر کنید

آنچه که از آن به عنوان ساعت‌های کلاسیک قدیمی «ساعت‌های پدربزرگ» یاد می‌شود امروزه به ساعت‌های ایستاده دکوری شهرت دارد. این نوع ساعت که اولین بار توسط ویلیام کلمنت یک ساعت‌ساز انگلیسی در سال ۱۶۷۰ طراحی و ساخته شد، این ساعت انقلابی در طراحی ساعت محسوب می‌شد، ماشینی با یک پاندول داشت که هر ثانیه یک بار در در یک کابین ایستاده و مجزا حرکت نوسانی داشت. با احترام به طراحی بی‌نظیر کلمنت این ساعت‌ها طی ۳۵۰ سال تغییراتی کوچک در ظاهرشان پدیدار شد.

دکوراسیون خانه

  • سراسرها معمولا فضاهای پِرت زیادی دارند. ساعت‌های ایستاده معمولا گزینه مناسبی برای قرار گرفتن در چنین فضاهایی هستند جایی که نمی‌توان از آن به عنوان نشیمن یا قرار دادن یک میز کوچک استفاده کرد.
  • اگر شما جای زیادی در دکوراسیون خانه ندارید یا مکان مناسبی که بتوان ساعت را گذاشت، می‌توانید ساعت را در فرورفتگی‌های داخل دیوار خانه جاسازی کنید.
  • مکان‌های بلااستفاده فضاهای خوبی برای قرار دادن ساعت‌های ایستاده هستند. منظور از این مکان‌‌ها جاهایی است که هیچ کارایی ندارند. برای مثال پاگردها مکان مناسبی برای قرار دادن یک ساعت ایستاده بلند هستند.
  • اگر تصمیم دارید که از یک ساعت ایستاده در نزدیکی محوطه غذاخوری خانه‌تان استفاده کنید توجه داشته باشید این این ساعت خیلی نزدیک آشپزخانه و محل طبخ غذا خصوصا محلی که تهویه مناسب ندارد، نباشد. گرما و رطوبت به ساعت آسیب می‌رساند.
  • اکثر ساعت‌های ایستاده سبک و سیاقی قدیمی دارند اما این بدین مفهوم نیست که نمی‌توان از آن‌ها در دکوراسیون خانه ای با طراحی داخلی مدرن استفاده کرد.
  • بهتر قبل از قرار دادن ساعت در اتاق خواب این مسئله را با تولیدکننده ساعت یا یک متخصص ساعت چک کنید. بسیاری از اشخاص نمی‌توانند با صدای وستمینستر کوارترز (صدای زنگ یا صدای اعلام زمان اکثر ساعت‌ها) این گونه ساعت‌ها خواب راحت و آرامی داشته باشند.

منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس