قالب وردپرس

بهترین اندازه میزهای غذاخوری برای خانه شما (۱)

میزهای غذاخوری مستطیل

هنگام خرید میز غذاخوری به دقت به شکل آن‌ها توجه کنید. میز غذاخوری مستطیل‌شکل سنتی‌ترین نوع این میزها هستند و انواع و اقسام آن‌ها هنوز هم در بازار طرفداران خود را دارد. برخی از این نوع میزها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که می‌توان هنگام نیاز طول آن‌ها را افزایش داد که در این صورت افراد بیش‌تری می‌توانند دور آن بنشینند. عرض اکثر این نوع میزها حدود ۹۲ تا ۱۰۷ سانتی‌متر است و طول آن‌ها کاملا متغیر است، اما میز غذاخوری به طور معمول حداقل باید حدود ۱۶۸ سانتی‌متر طول داشته باشند تا بتوان از آن‌ها به راحتی استفاده کرد.

میز غذاخوری-Dining tables

شما هم‌چنین می‌توانید میز غذاخوری مستطیل‌شکل خریداری کنید که طول آن‌ها تا ۳۰۵ سانتی‌متر و گاهی کمی بیش‌تر امتداد می‌یابد. از قطعه‌ای که در این نوع میزها وجود دارد و باعث افزایش طول آن‌ها می‌شود می‌توان به عنوان میز کار هم استفاده کرد. میزی که در عکس بالا مشاهده می‌کنید مستطیل‌شکل است و می‌توان طول آن را افزایش داد.

میز غذاخوری-Dining tables

میزهای غذاخوری مربع

اخیرا میز غذاخوری به شکل مربع طرفداران زیادی پیدا کرده و از این نوع میز بیش‌تر تولید می‌شود. اگرچه میزهای مربع‌شکل با ابعاد ۹۱، ۱۰۷، و ۱۲۲ سانتی‌متری قبلا هم در برخی از مبل‌فروشی‌ها به فروش می‌رسیدند، اما اکنون می‌توان میزهایی را در بازار پیدا کرد که ابعاد آن‌ها ۱۳۷، ۱۵۲، و ۱۸۳ سانتی‌متر است. میز غذاخوری که در عکس بالا مشاهده می‌کنید چوبی است و طراحی آن کاملا معاصر است. این میز دارای سطحی کاملا طبیعی است و در کنار آن از صندلی‌هایی چوبی که با میز هماهنگی زیبایی دارند استفاده شده است. عرض این صندلی‌ها حدود ۵۰ سانتی‌متر و عمق آن‌ها حدود ۵۵ سانتی‌متر است.

میزهای غذاخوری-Dining tables

منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس