قالب وردپرس

بهترین چیدمان اتاق نوجوانان چیست؟

نکات چیدمان اتاق نوجوانان

از آنجاییکه نوجوان ها دنبال آزادی و آرامش هستند ، به طور معمول به فضایی راحت نیاز دارند تا به طور نسبی نیازهایشان را فراهم کنند. در این متن ما به شما ۱۰ نکته چیدمان اتاق نوجوانان می آموزیم تا بتوانید بهترین اتاق را برای فرزندانتان بچینید :

۱)استفاده از بالش های دکوری ، فرش های کوچک و تابلوهای دیواری می تواند فضایی دوست داشتنی در اتاق نوجوانان خلق کند.

decosara.com- چیدمان اتاق نوجوانان

۲)بوردهای بزرگ دیواری و یا مجموعه ای از عکس های مورد علاقه شان ، تکه هایی از مجله هایی که دوستش دارند ، اینها همه از مواردی است که نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سالگی به آنها علاقه مند هستند ، با استفاده از این موارد می توانید فضایی را که باب میل نوجوان هاست درست کنید.

۳)ایده های خلاقانه ، مانند مجموعه ای از ماسک ها یا شمشیرهایی بی خطر ، زره های تزیینی و … همه می تواند بسیار جذاب باشند و فضایی کاملا متفاوت را به وجود آورند.

۴)چراغ های مطالعه زیبا و جاشمعی های کوچک و زیبا که اشکال و طرح های مختلف دارند و همچنین اگر مطابق سلیقه نوجوان شما انتخاب شوند ، می توانند فرزند شما را به درس خواندن تشویق کند.

decosara.com-چیدمان اتاق نوجوانان

۵)صندلی های کوسن مانند بزرگ که زیرشان لایه ای محکم دارد و می توان آنها را در رنگ های مختلف با هم ست کرد ، می توانند دکور مناسبی برای گوشه ای از اتاق باشند.

۶)صندلی های تاشو بسیار گزینه های مناسبی هستند و فضای کوچکی را اشغال می کنند.

۷)صندلی های راحتی علاوه بر زیبایی که به اتاق اضافه می کنند ، می توانند جهت پذیرایی از دوستان فرزندانتان که برای تماشای فیلم یا درس خواندن به دیدارشان می آیند ، گزینه های خوبی باشند.

decosara.com-چیدمان اتاق نوجوانان

۸)نوجوان هایی که اتاقشان را با خواهر یا برادرشان تقسیم می کنند ، برای داشتن فضای خصوصی می توانند از پرده های وسط اتاق و یا تخت های کاناپه ای استفاده کنند.

۹)برای نگه داشتن جایی جهت نگهداری وسایل مورد نیاز نوجوانان مانند وسایل مرتب کردن موها ،سی دی ها ، لباس های کثیف و مجله ها می توانید از سبد و آویزهای لوله ای استفاده کنید.

decosara.com-اتاق نوجوانان

۱۰)با داشتن یک میز استاندارد ، همراه با یک کامپیوتر شخصی به همراه صندلی راحت برای نوجوان ها می توانند به راحتی برای مدت طولانی درس بخوانند بدون اینکه پشتشان درد بگیرد . فضای درس خواندن برای نوجوان ها یکی از مهم ترین فضاهایی است که باید با دقت دکور شود.

منبع:Vista.ir

قالب وردپرس