قالب وردپرس

بهترین انتخاب نقش کاغذ دیواری

نوع نقشی که انتخاب می کنید کاملا به سلیقه ی شما و ابعاد اتاق تان بستگی خواهد داشت. اگرچه ، راهنمای مشخصی برای آسان نمودن کار انتخاب نقش کاغذ دیواری وجود دارد .

انتخاب یک کاغذدیواری صحیح و خوب کاری سخت و هراسناک است؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. دلیل سختی کار این است که تنوع بیشماری از کاغذدیواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنین جنس پشت کاغذ دیواری در بازار موجود است که باید از بین این تنوع بیشمار، مناسب‌ترین گزینه را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب و استفاده کنید.

با این حال این اطمینان را به شما می‌دهیم که راه‌هایی برای تسهیل این فرایند وجود دارد. یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای‌ آسان‌تر شدن انتخاب، این است که شما قبل از رفتن به فروشگاه‌ها برای انتخاب و خرید، ایده و طرحی واضح و شفاف از آنچه می‌خواهید داشته باشید. در ادامه مطلب نیز راه‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که با در نظر داشتن آنها بتوانید انتخابی از سر آگاهی داشته باشید. در این مطلب در مورد اینکه چرا، کجا و چگونه باید از کاغذدیواری استفاده کنید، اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

-در یک اتاق نشیمن ، استفاده از یک طرح ساده ، یا کاغذ دیواری ساده مناسب تر است . نقش های قوی و مشخص می توانند گیج کننده باشند و برای نقاشی ها و عکس ها ، پس زمینه ی مناسبی ایجاد نکنند. یک حاشیه یا یک زه تزیینی ، راه خوبی برای کامل کردن کاغذ دیواری در این موقعیت است.

decosara.com-نقش کاغذ دیواری

-کاغذهای دیواری تیره ، عموما باعث می شوند که اتاق کوچک تر به نظر برسند.

-خطوط عمودی باعث می شوند که یک اتاق ، قد بلندتر به نظر برسد.

-خطوط افقی فضا را وسعت یافته به نظر خواهند رساند.

decosara.com-نقش کاغذ دیواری

-تصاویر کوچک ، شکل های هندسی ریز ، خطوط راه راه ، پانل های مصنوعی ، نقش های خطی ، گل های کوچک یا شکل های انتزاعی مدرن را می توان با موفقیت در اتاق های خواب به کار برد.

-تصاویر کوچک انتخاب خوبی برای یک اتاق خواب کوچک هستند.

decosara.com-نقش کاغذ دیواری

-نقش های بازتر ، در فضاهای بزرگ تر ، به بهترین شکل ، به نظر می رسند.

-طرح های نمایشی و هندسی ، نقش های گل دار ، شکل های خیالی بزرگ ، کاغذ دیواری به همراه حاشیه ها یا کاغذهای شبکه دار می توانند برای ایجاد اثری خوب در تالارها و راهروها و روی راه پله ها مورد استفاده قرار گیرند .

decosara.com-نقش کاغذ دیواری

 

منبع:راهنمای طراحی داخلی ؛ نوشته مری گیلبت

قالب وردپرس