قالب وردپرس

نیمکت هایی با طراحی خاص

نیمکت هایی با طراحی استثنایی که از دیدنشان لذت می برید

متفاوت فکر کردن کاری است که افراد خلاق انجام می دهند. این کار همیشگی آنهاست. اغلب اوقات در مدرسه به ما یاد می دهند که بر اساس استانداردها و هنجارهای جامعه فکر کنیم. ولی افراد شجاع که جرأت تفکر متفاوت را دارند معمولاً این جنبه را تغییر می دهند. همین مفهوم است که برای طراحی هم مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی های زیر برای نیمکت های مکان های عمومی نشان می دهند که متفاوت فکر کردن است که ایده های خلاقانه می آفریند.
اگر شما هم فرصت طراحی نیمکت داشتید، چگونه آن را طراحی می کردید؟ خلاقیت حد و مرزی ندارد و هنر به علاوه کارکرد درست است که نتیجه هر طرحی را کنترل می کند. اگر سخت بر روی طراحی خود کار کنید، طرحی پیشرفته می آفرینید که موجب آسایش دیگران هم می شود.

نشیمن های داخل سالن یکی از پرکاربردترین مبلمان های داخل خانه است . نیمکت هایی که با طراحی های منحصر به فرد خود در فضاهایی مانند ، گوشه ای از سالن منزل شما ، راهروهای ورودی ، کنار شومینه ، پای تخت و بسیاری از محل های دیگر جای می گیرند ، نیمکت هایی هستند که کاربری زیادی برای خانه شما دارند.

نیمکت های داخل سالن در اشکال و اندازه های مختلف دارند اما منحصر به فردترین طراحی اینگونه نیمکت ها در نوع چوبی آنها می باشد . نیمکت های چوبی معمولا با هر سبک چیدمانی نیز به راحتی هم خوانی پیدا می کنند.

در نمونه های زیر بیشتر به جنبه هنری طراحی دقت شده است. برای ساخت آنها هم از موادی همچون فولاد، چوب، بتن و حتی خاک استفاده شده است. امیدواریم از دیدن این طرح های لذت ببرید و الهام بگیرید.در اینجا ۵ شکل از طرح های دیدنی و غیر معمول نیمکت های داخل سالنی را با هم مشاهده می کنیم :

decosara.com-نیمکت

نیمکت DNA طراحی شده توسط شرکت True Design

این طراحی از ساختار DNA الهام گرفته است و طراحان آن  : Debora Mansur و Leonardo Rossano می باشند .

decosara.com-نیمکت

این نیمکت پر پیچ و خم که طراح آن Kino Guerin است پیچ و تاب بسیار زیبا و ماهرانه ای را به نمایش گذاشته است.

decosara.com-نیمکت

این نیمکت متفاوت که نوع متفاوتی از منحنی در مبلمان را به نمایش گذاشته است توسط Matthias Pliesnig طراحی شده است و آماندا نام دارد .

decosara.com-نیمکت

یکی دیگر از نیمکت های غیر معمول طراحی شده ، نیمکت ایست که توسط شرکت dEEP Architects طراحی شده و این نیمکت با برش های کوچک و بزرگ خود به نظر می رسد که مانند یک مار در حرکت می باشد .

decosara.com-نیمکت

نیمکت چوبی منبع: trendir.com

قالب وردپرس