قالب وردپرس

دکوراسیون داخلی منزل با رنگ قرمز

زیبایی دکوراسیون با نور قرمز

رنگ قرمز رو بیشتر در رستوران ها برای بر انگیخته شدن اشتها استفاده میکنن. قرمز رنگ مورد علاقه خیلی هاست. خیلی ها علاقه دارن در دکوراسیون داخلی منزلشون قرمز رو استفاده کنن و به وسیله این رنگ خونشون رو زیباتر کنن.

تا به حال به این فکر کرده اید که رنگ قرمز در خانه شما می تواند از طریق نور قرمز نیز منتقل شود و حتما نیاز به مبلمان یا کاغذ دیواری قرمز رنگ ندارید .

ویژگی اصلی رنگ قرمز انرژی و گرماش هست. در واقع یک رنگ داغه و بیش از حد تولید هیجان میکنه. در مواردی که این رنگ بیش از حد استفاده بشه باعث عصبی شدن فرد میشه و انسان رو کلافه میکنه ولی اگر در کنار رنگهای خنثی و خنک استفاده بشه، گرمای خوشایندی داره و ایجاد صمیمیت و راحتی میکنه.

برای این کار چه چیزی بیشتر از یک لوستر قرمز جلب توجه می کند وتاثیرگذار است ، لوستر قرمز شما با نورهای رنگی خود چنان چشم ها را خیره می کند که محو آن می شوید .

DecoSara.com - دکوراسیون قرمز

در عکس بالا کریستال های قرمز رنگ در لوستر سایه ای بر روی صندلی های اطراف انداخته است و انگار می گوید : به من نگاه کن ، من زرق و برق دار هستم .

Moblbrand.com-نور قرمز

این چراغ های زیبای آویزی قرمز که در بالا می بینید با اشاره ای به میز ناهارخوری که از جنس بتن است توانسته است فضای سرد ایجاد شده توسط میز بتنی و دیوارهای چوبی را در هم بشکند.

Moblbrand.com-نور قرمز

نور قرمز همچنین می تواند بر روی زمین یا از طریق وسایل زینتی منعکس شود همان طور که در عکس بالا می بینید که چگونه نور قرمز پگونه اتاق شخصیت متفاوتی داده است .

Moblbrand.com-نور قرمز

تزیینات نورانی را هیچ گاه فراموش نکنید حتی گاهی مانند عکس بالا می توانید از آویزها و تزیینات که یادآور گذشته هستند ، استفاده کنید . منبع:trendir.com

قالب وردپرس