قالب وردپرس

نورپردازی : لامپ های نوری شگفت انگیز Mygdal

نورپردازی : اکوسیستم گیاهان خانگی

اگر شما در یک خانه تاریک زندگی می کنید و نداشتن گل و گیاه ناراحتتان کرده است . نگران این موضوع نباشید . امروز ما به شما یک ایده ی جذاب معرفی می کنیم.

لامپ های طراحی شده توسط Mygdal نور لازم برای حمایت و پرورش گیاهان درون حباب های خود را ایجاد می کند. یک روش باغبانی بدون سرو صدا و بدون زحمت را با این لامپ ها تجربه می کنید. یک اکوسیستم کاملا مستقل است که اجازه می دهد تا گیاهان به فتوسنتز در محیط بعید بپردازند. استدیو Nui در مرکز آلمان ، این لامپ های Mygdal به دو شکل لامپ های ایستاده و آویزی در دو اندازه مختلف تولید کرده است . گذشته از ایده جالب و طراحی زیبا مهم ترین مزیت این لامپ ها این است که کاملا خودکفا هستند و در هر اتاقی رشد می کنند.

decosara.com- نورپردازی

اکثر ما با ترکیب نورپردازی های عمومی و موضعی و جهت دار برای طراحی دکوراسیون منزل آشنا هستیم و حداقل آن ها را تشخیص می دهیم. احتمالا نمونه های زیادی از روشنایی های مسطح سقفی، لامپ های دفنی، آویزها و چراغ های مطالعه را دیده ایم و می شناسیم. با این وجود هنوز هم برای درخششدکوراسیون منزل شما گزینه هایی غیر از این موارد وجود دارد.

decosara.com- لامپ

پیش از این شما را با انواع لامپ ها و روش های نورپردازی در دکوراسیون داخلی آشنا کرده ایم که نور مخفی ها یکی از انواع آن ها است. نورپردازی مخفی توهم نور طبیعی ایجاد می کند و چراغ ها در این حالت خطی، نور کلی ملایمی ایجاد می کنند یا بر یک عنصر معماری شاخص تأکید می نمایند. نورهای مخفی می توانند روشنایی یک دستی بر روی سطح ایجاد کنند.

decosara.com- لامپ

نکته: اگر می خواهید از نورپردازی مخفی برای تأکید استفاده کنید، منبع نور را روشن تر از بقیه ی نورهای موجود در فضا در نظر بگیرید.

decosara.com- لامپ

یکی از ۱۰ فضای داخلی ساختمان با نور مخفی های خیره کننده زیر کابینت ها است. نورپردازی مخفی در زیر کابینت ها و کمدهای معلق، جریان ملایمی از نور را بر روی کف به وجود می آورد و توهم بزرگی فضا ایجاد می کند، به همین دلیل این نوع نورپردازی برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است.

decosara.com- لامپ

decosara.com-mygdal

منبع:trendir.com

قالب وردپرس