قالب وردپرس

میز و صندلی های متفاوت برند Gebruder Thonent

این شرکت توسط Michael Thonet در وین با انتقال شرکت “THONET” به پسران خود ، تحت نام جدید ” Gebruder Thonent  ” در سال ۱۸۵۳ شکل گرفت .در سالهای بعدی برادران Thonet یک کارخانه را به چندین کارخانه در سراسر اروپا توسعه دادند و این روند تا جنگ جهانی دوم پیش رفت تا در هنگام جنگ جهانی دوم کارخانه های Gebruder Thonent به کلی نابود شد .در سال ۱۹۴۵ یکی دیگر از نوه های Thonent به بازسازی دوباره شرکت پرداخت . و امروزه توسط نوادگان آنها Gebruder Thonent به عنوان یک شرکت موفق فعالیت می کند .مجموعه Gebruder Thonent  هنوز هم شامل مبلمان معروف bentwood، سبک کلاسیک با استفاده از لوله های فولادی ، و طرح هایی توسط معماران و طراحان معروف معاصر دنیا می باشد .از دیدن میز و صندلی های متفاوت Gebruder Thonent لذت ببرید.

برند مبلمان

تعویض صندلی های میز غذاخوری یا درنظر گرفتن لباس جدید برای آنها می تواند جلوه نو و متنوعی به دکوراسیون اتاق غذاخوری شما بدهد.

برند مبلمان Gebruder Thonent

یکی از ایده های جالب استفاده از صندلی های متنوع و مختلف برای میز غذاخوری است تا احساسی شخصی به این فضا دهید و جای هر فرد را با صندلی مخصوص او مشخص کنید.

برند مبلمان Gebruder Thonent

اندازه گیری،یکی دیگر ار اقداماتی است که باید قبل از خرید انجام داد.فضای غذاخوری را اندازه بگیرید و سایز مناسب را برای میز و صندلی ها تعیین کنید.

میز و صندلی Gebruder Thonent

پهنای صندلی ها نباید کمتر از ۵۰ سانتی متر باشد زیرا در این صورت،نشستن افراد روی صندلی دشوار می شود.

میز و صندلی Gebruder Thonent

فضای در نظر گرفته شده بر روی سطح میز،باید به ازای هرفرد در میزهای چهار گوش ۷۰ سانتی متر و در میزهای گرد با بیضی ۷۵ سانتی متر باشد.

میز و صندلی Gebruder Thonent

با توجه به این نکته،می توانید سایز مناسب غذاخوری خود را تعیین و میزی را خریداری کنید که میهمانان هنگام نشستن دور آن احساس راحتی کنند.

میز و صندلی Gebruder Thonent

منبع: تحریریه مجله مبلمان ودکوراسیون دکوسرا

قالب وردپرس