قالب وردپرس

دکوراسیون تابستانی منزل

تصاویری از دکوراسیون تابستانه خانه

فصل تابستان، فصل آرامش و لذت بردن است. آیا تابستان را در ویلای ساحلی خود می گذرانید یا دوست دارین آپارتمان شما حس یک ویلای ساحلی را داشته باشد؟ برای دکوراسیون تابستانی منزل شما پیشنهادهایی داریم:

مبلمان. رنگ های تیره و مات برای فصل های پاییز و زمستان عالی هستند، اما برای بهار و تابستان بهتر است که از رنگ های سرزنده و شاد استفاده کنید. برای مبل های خانه تان می توانید از ملافه های قابل تعویض استفاده کنید و رنگ های شاد را به فضای منزلتان اضافه کنید. رنگ سفید را می پسندید؟ سفید و خاکی درکنار یکدیگر رنگ های نسبتا غیر رسمی ای هستند اما می توانید با انتخاب درست پارچه کوسن ها جلوه ویژه ای به دکوراسیون تابستانی منزل خود ببخشید.

                                                  دکوراسیون تابستانی منزل

پرده‌ها. به شما پیشنهاد می کنیم در فصل تابستان پرده های حریری و نازک را جایگزین پرده های کلفت و سنگین کنید. اگر ترجیح می دهید که از منظره پنجره هم استفاده کنید به شما پیشنهاد می دهیم از نیم پرده ای متناسب با فضای خانه تان استفاده کنید.

استفاده از طبیعت. فصل تابستان فصل لذت بردن از طبیعت و گذران وقت در طبیعت است. فضای خانه خود را به عطرهای تابستانی معطر کنید؛ از گیاهان و درختچه های تابستانی در چیدمان منزل خود استفاده کنید و طبیعت را به خانه بیاورید.

                                                  دکوراسیون تابستانی منزل

منظره. اگر منطره پنجره منزلتان را دوست دارید، مبل ها را به سمت آن بچرخانید؛ در غیر اینصورت به شما پیشنهاد می کنیم از یک اثر هنری مثل یک نقاشی استفاده کنید و حس تابستانی به فضای خانه خود ببخشید.

                                                  دکوراسیون تابستانی منزل

دوستدار مبلمان کودک و نوجوان. در نظر داشته باشید که در فصل تابستان فرزندانتان زمان بیشتری را در منزل می گذرانند. بهتر است که از ملافه ها و پوشش های قابل تعویض و قابل شست و شو استفاده کنید. سعی کنید رنگ هایی که در فضا به کار می برید شاد و با روحیه کودکانه سازگار باشند. پیشنهاد می کنیم از فرزند خود بخواهید که با استفاده از مصالح طبیعی مثل سنگ، چوب، صدف های دریایی و یا برگ های درختان برای خانه تان لوازم تزئینی درست کند.

منبع: www.freshome.com

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس