قالب وردپرس

مرتب کردن کمدها و کشوها در فصل خانه تکانی

مگر می شود خانه تکانی باشد و مرتب کردن کمدها و کشوها انجام نشود . برای این کار نیاز نیست تمام لباس ها را از کاور در بیاورید با خودتان را در دنیایی از لباس غرق کنید، فقط لباس های کاور زده را به همان شکل از کمد بیرون گذارید و یک گرد گیری درست و حسابی داخل کمد را انجام دهید.

اکنون زمان آن رسیده که پارچه هایی را که مدت ها پیش هدیه گرفته اید یا به قصد دوخت لباسی خریده اید و بعد گوشه کمد باقی مانده بیرون بکشید. خلاقیت خود را به کار اندازید می توانید برای دوخت کوسن های رنگی،  دستمال سفره، پارچه رومیزی یا هر چیز دیگری از آنها استفاده کنید و یا چند مدل زیبای لباس انتخاب کنید و به سراغ خیاط بروید.

برای لباس های کوچک مثل جوراب و لباس های زیر یک جعبه یا کیسه پارچه ای در نظر بگیرید که بتوانید به راحتی در کمد و کشو ها آنها را از بقیه لباس ها جداسازی کنید و به مرتب کردن کمد خود بپردازید.

اگر می خواهید شکل کیف هایتان در کمد عوض نشود حتما آنها را آویزان کنید.

اگر لباس های فصل بهار و تابستان ر ا در جایی کمتر در دسترس گذاشته اید بیرون بیاوید و در کاور ها و کشوها جابه جا کنید.

Moblbrand.com-مرتب کردن کمد

قبل از اینکه جای جدیدی برای هر وسیله تعیین کنید به این فکر کنید که وقتی دنبال آن می گردید اولین جایی که به ذهنتان می رسد کجاست؟ همان مکان را انتخاب کنید.

لباس های شب و مهمانی را در انتهای کمد و لباس هایی را که به طور روزمره استفاده می کنید جلوتر قرار دهید، همچنین لباس های کلفت تر و گرم تر را در یک سمت کمد و لباس های خنک تر را در سمت دیگر قرار دهید و حواستان باشد که در بهار ممکن است به هردویشان احتیاج پیدا کنید.

واضح است که بهترین روش برای مرتب کردن کتابخانه به صورت موضوعی است ولی اگر زیاد به کتابخانه تان سر نمی زنید می توانید بر اساس رنگ کتاب ها چیدمان های متنوعی برایشان داشته باشید.

میز و تاقچه و طبقه هایی که همه وسایل دسته بندی٬ برنامه ریزی٬ حساب و کتاب و … در آنجا انجام می شود. برای اینکه این منطقه نیز مرتب باشد٬ جعبه های زیبا و یک شکل برای قرار دادن کاغذها و خرده ریزه ها خریداری کنید.

منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس