قالب وردپرس

خانه کوچک برای سگ های خانگی

خانه کوچک و مدرن سگ های خانگی

به منظور راحتی صاحب سگ و رضایت سگ ها، هر سگ خانگی باید دارای محل خوابی برای خودش باشد.

Decosara.com- خانه کوچک سگ

پس با خرید یک توله سگ، محل استراحت و خوابی را برای سگ مدنظر گرفته و اورا طوری آموزش داده که با دادن فرمان، به سمت مکان خود برود.

Decosara.com- خانه کوچک سگ

بعلت کوتاهی مالک سگ در تامین جای مناسبی برای خواب سگ و یا ضعف در ممارست و تمرین این سگ ها، مشاهده شده است که بسیاری از سگ ها بر روی صندلی های اتاق پذیرایی و یا بر روی تخت خواب های اتاق خواب، می خوابند.باید از اعمال چنین رفتاری جلوگیری شود زیرا غیربهداشتی بوده و از نظر مهمانان و دوستان خوشایند نیست.

Decosara.com-سگ های خانگی

در صورتی که یک یا دو نژاد کوچکتر همراه یکدیگر نگهداری شوند، نیازی به جداسازی محل نگهداری آنها نبوده و می توان آنها را در خانه، نگهداری نمود.

Decosara.com-سگ های خانگی

در صورتی که سگی ، به طور مناسب آموزش دیده باشد و روال منظمی را آموخته باشد، یک جعبه در گوشه ای از اتاق یا زیر یک میز که مسیر رفت و آمد نباشد و در آنجا جریان هوا وجود نداشته باشد، می تواند به عنوان مکان خوابیدن سگ در نظر گرفته شود.

Decosara.com-سگ های خانگی

بعضی افراد از یک پادری و بوریا (حصیر) در کف اتاق برای خوابیدن شبانه سگ استفاده می نمایند، ولی این مورد نیز مناسب نبوده، زیرا موقتی بوده و در اثر کوچک ترین تحریکی ممکن است آن را ترک نماید. با این که در هنگام شب مکان راحتی برای خوابیدن است.

Decosara.com-سگ های خانگی

سگ های خانگی کوچک در خانه های امروزی و زندگی های مدرن جای خود را باز کرده اند . بسیاری از خانواده ها این روزها نگهداری از این حیوانات زیبا را ترجیح می دهند .

Decosara.com- خانه کوچک سگ

وقتی سگ های دوست داشتنی به خانه شما راه پیدا می کنند ، شما دوست دارید که فضا و اثاثیه مناسب برای آنها فراهم کنید .

Decosara.com-سگ های خانگی

خانه های کوچک که برای سگ های خانگی تان آماده می کنید نه تنها نباید دکور خانه شما را بر هم بزنند بلکه می توان با یک انتخاب مدرن و شیک قطعه ی زیبایی از دکوراسیون خانه تان باشند.

Decosara.com-سگ های خانگی

منبع:trendir.com

قالب وردپرس