قالب وردپرس

طراحی پر شور و پر احساس برند مبلمان ZANOTTA

شرکت ZANOTTA درسال ۱۹۵۴ تاسیس شده است و تا امروز یکی از رهبران بازار پررقابت مبلمان در ایتالیا بوده است .این توسعه و پیشرفت چشمگیر در این کمپانی مدیون مدیر توانا و کارآفرین Aurelio Zanotta می باشد که کار خود را در سال ۱۹۶۰ شروع کرد و یک کمپانی را به یک برند مبلمان بین المللی تبدیل کرد و از طراحان بزرگ زمان خود بهره جست و بهترین مدل ها را وارد بازار کرد.

برند مبلمان - Decosara.com

امروزه ZANOTTA محصولات مختلفی ازجمله مبلمان ، غذاخوری ، سرویس خواب ، میز و صندلی ، کتابخانه و انواع تزیینات منزل را طراحی و تولید می کند .

DecoSara.com - برند مبلمان

برای انتخاب یک مبلمان خوب، اولین معیار جنس و کیفیت و بعد طرح و رنگ آن است.

برند مبلمان - DecoSara.com

مبلمان دیگر درخانه ما و شما حکم یک کالای تجملاتی را ندارد بلکه به یک کالای مصرفی تبدیل شده است اما به دلیل حجم انبوه تولید و واردات انواع مختلف و سبک‌های متعدد آن خیلی از ما هنگام خرید بیشتر از آن‌که به کیفیت و تناسب مبلمان با فضایی که قرار است در آن قرار بگیرد توجه کنیم، به زیبایی ظاهری آن توجه داریم نکته‌ای که لازم است اما کافی نه!

برند مبلمان - DecoSara.com

مبل استاندارد، مبلی است که استفاده‌کننده زمان نشستن روی آن احساس راحتی کند. دوخت آن محکم باشد و پس از مدتی استفاده دوخت آن باز نشود. مبل استاندارد باید به‌راحتی شسته شود و از چوب مرغوب (چوب درخت گردو) و رنگ طبیعی در آن استفاده شده باشد و مهم‌ترین نکته این‌که اگر یک‌مبل از هر نظر استاندارد باشد، برای استفاده‌کننده ضرر جسمی به دنبال ندارد.

برند مبلمان - DecoSara.com

در خرید یک مبلمان اندازه و هم‌تراز بودن پایه‌های مبل هم باید موردتوجه قرار گیرد. مبل‌های فرفوژه پایه‌های بسیار سستی دارند ولی مبل‌های راحتی و تشکی پایه‌های محکم و استانداردی دارند. اندازه‌های پایه‌ها باید نسبت به اندازه مبل قطور باشند تا وزن استفاده‌کننده را تحمل کنند. یک نکته بسیار مهم، این است که باید جای قرار‌گرفتن مبل درخانه قبل از خرید اندازه‌گیری شده و مشخص شود.

 DecoSara.com - ZANOTTA

منبع:zanotta.it

قالب وردپرس