قالب وردپرس

دکوراسیون اتاق دخترانه صورتی برای کودک شما

چیدمان یا طراحی دکوراسیون اتاق کودک، جذاب ترین و دوست داشتنی ترین کاری ست که می توان به پدر و مادر پیشنهاد کرد. طراحی و چیدمان دکوراسیون دخترانه صورتی دختر کوچولوی شما هم که شرایط و لذت های خاص خود را دارد .

بهترین رنگی که می توان برای اتاق خواب یک دختر کوچولو شیرین انتخاب کرد ، مسلما رنگ صورتی است. اصلا این رنگ آفریده شده برای دختر خانم ها و مخصوصا رده سنی مبلمان کودک و نوجوانان و نوجوانان. البته شادی و طراوت دخترانه ای که این رنگ با حضورش به اتاق کودکان می دهد را دست کم نگیرید.

باید توجه داشت که طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک بطور کامل با رنگ صورتی صرف هم خسته کننده است و ایجاد دلزدگی می کند خوب در این مواقع باید رفت سراغ رنگ دومی که با رنگ صورتی سازگار باشد . و البته سفید تنها رنگی است که وقتی در طراحی دکوراسیون اتاق کودک در کنار رنگ صورتی قرار می گیرد دقیقا با هم جور در می آیند . استفاده بیشتر از رنگ سفید فضای اتاق را سردتر و سنگین تر می کند و اگر صورتی حضور پر رنگ تری در اتاق داشته باشد فضا گرم تر و کودکانه تر میشود.

اما بهتر است بدانید، اگر دکوراسیون صورتی را برای اتاق کودک خود انتخاب کردید سعی کنید از شلوغی و پر کردن بیش از حد اتاق با وسایل، اسباب بازی ها و … خودداری کنید چون زیبایی اتاقی با رنگ بندی صورتی به آرامش و نظمی است که در اتاق دیده میشود.

منبع: نوبرانه

قالب وردپرس