قالب وردپرس

تبلیغات اینترنتی مبلمان (۱): فرصتی نو در فروش مبلمان

فروش مبلمان و دکوراسیون به شیوه نوین

همان طور که جمعیت و تکنولوژی همگام با هم به سرعت رشد می کنند نیاز به طراحی سایت فروشگاهی و وارد شدن در عرصه رقابت در تجارت الکترونیک نیز به همان اندازه احساس می شود. صنعت وسیعی مانند مبلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست .

یکی از مهمترین مزایای فروشگاه اینترنتی فروش بی وقفه با امکان عرضه بی نهایت محصول است, فروشگاه اینترنتی شما همیشه در دسترس خریدارانتان قرار دارد و شما می توانید همه نوع محصول و خدمات را در آن به فروش برسانید , که این به منزله بازار شبانه روزی و نامحدود است.

فروش مبلمان

برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی نکات ارزشمندی به شما توصیه می شود :

۱. قالب سایت باید منحصر به فرد و مرتبط باشد.

در طی سالیان سال همه به اهمیت قوه بری در تمایات انسان پی برده اند و همین امر باعث اهمیت طراحی قالب سایت شده است چون شکل ظاهری وب سایت فروشگاهی شا به منزله دکور و ویترین فروشگاه شا می باشد واین اولین نمایی است که کاربر با ورود به سایت شا میبیند و تاثیر بسزایی در نظر کاربران دارد.فروش مبلمان

۲. فروشگاه های اینترنتی حرفه ای باید رده بندی محصولات داشته باشند

از ویژگی های دیگر سایت های فروشگاهی رده بندی پیشرفته محصولات، کالا ها وخدمات است که باعث دسترسی آسان خریداران می شود. رده بندی محصولات در گروه های مختلف با توجه به نوع استفاده، شرکت سازنده، رنگ، سایز و… انجام می شود و یک رده بندی کامآ هوشمندانه و بی عیب و نقص به حساب می آید.

مقالات زیر را مطالعه نمایید:

تبلیغات اینترنتی مبلمان ۲

تبلیغات اینترنتی مبلمان ۳

منبع: دکومان / نشریه تخصصی مبلمان، معماری و دکوراسیون داخلی/ شماره۲۳

جهت خرید و فروش مبلمان به سایت نمایشگاه اینترنتی کالامبل مراجعه نمایید.

قالب وردپرس