قالب وردپرس

محصولات چند کاربردی با ۹۶ روزنه جادویی

شرکت dotdotdot.furniture با ساخت عناصر مبلمانی قابل تنظیم و چند کاربردی شناخته می شود. تازه ترین محصول این شرکت مبلمانی است با ۹۶ سوراخ که امکانات بی شماری را در موقعیت ها و مناطق مختلف یک فضای خانگی یا دفتر کار برای استفاده کننده می آفریند. افزودن کاربری های گوناگون به این فریم سوراخ دار ساده است و تنها چهار سانتیمتر از دیوار فاصله می گیرد.این سیستم تنظیم پذیر برای فضاهای کوچک، مبلمانی سودمند به شمار می آید و با ۹۶ سوراخ به همراه ۱۶ قطعه همراه خود صدها ترکیب بندی را برای کاربرد به ارمغان می آورد.

محصولات چند کاربردی

Dotdotdot.frame با نیازهای کاربر خود رشد می کند و همیشه پاسخ هایی را برای نیازهای او در آستین دارد. کار کردن با آن بی نیاز از ابزار است و بدنه آن از چوب درخت زبان گنجشک ساخته شده است.

مبلمان چند کاربردی در دکوراسیون منزل
استفاده ای بسیار ویژه ای دارند زیرا هم در زمینه طراحی دکوراسیون منزل به شما کمک بسیاری می کنند و هم استفاده چند کاربردی دارند.مبلمان چند کاره فقط برای اتاق نشیمن استفاده ندارند زیرا شما می توانید از آنها در فضا های مانند اتاق خواب برای استفاده های دیگر مانند تخت خواب نیز استفاده کنید و با این کار در کل دکوراسیون منزل از آنها استفاده نموده اید.مبلمان چند کاره را در دکوراسیون منزل با کارایی های بسیار زیادی می سازند و شما در هر فضایی از آنها می توانید استفاده نمایید.مبلمان ایده آل چند منظوره برای کسانی طراحی شده است که دارای تفکری نو و زندگی پویایی هستند، زیرا هدف از طراحی این محصول، ادغام چندین کاربری در یک کاربری، بدون اشغال فضا می باشد.

منبع:دکومان / نشریه تخصصی مبلمان، معماری و دکوراسیون داخلی/ شماره ۲۳

قالب وردپرس