قالب وردپرس

اتاق های کوچک : میزهای تاشو مدرن

انواع میزهای تاشو برای اتاق های کوچک

میز های تاشو امروزی در عین شیک بودن، بسیار کاربردی هستند به خصوص اگر در یک آپارتمان و اتاق های کوچک زندگی می کنید، مطمئنا این سبک تخت ها برای شما عالی عمل خواهد کرد.

آنها در عین حال که فضای خوبی را در خانه های کوچک باز می کنند، بلکه می توانند دو منظوره هم باشند. به خصوص این سبک تخت ها برای اتاق بچه هایی که یک اتاق را با هم شریکند بسیار محبوب است. برای مثال میز تحریر به تخت و برعکس تبدیل می شود.

تنها در عرض چند مرحله می توانید یک تخت اضافه در اتاق داشته باشید و  از مزایای آن هنگام آمدن مهمانی که قصد دارد شب را در خانه شما بماند، استفاده کنید.

خانه های کوچک و آپارتمان های کم جا سالیان است که سبک زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است . این تاثیر را می توان در انواع وسایل کم جا و تاشو مانند تخت ها و میزهای  تحریر تاشو دید. میزهای مطالعه تاشو برای اتاق های کوچک بسیار مناسب هستند.

decosara.com- اتاق های کوچک

در بسیاری از آپارتمان های کنونی فضای داخلی خانه محدود است . طراحی های وسایل و مبلمان منزل نیز تغییر کرده است و افراد می توانند انواع وسایل کم جا را برای آپارتمان های خود انتخاب کنند.

decosara.com- اتاق های کوچک

در ادامه برای شما مدل هایی جدید و متفاوت از میزهای تاشو فراهم کردیم که حتی برخی از آن ها را می توانید خودتان بسازید یا سفارش آن را به نجاری ها بسپارید.

decosara.com - اتاق های کوچک

زمانی که نمی خواهید از میزتان استفاده کنید، میتوانید آن را تا کرده و از فضا استفاده دیگری کنید، علاوه بر این می توانید در گوشه ای از منزل خود فضایی راحت برای کار فراهم آورید.

decosara.com-میزهای تاشو

این نوع طراحی کمجا برای وسعت بخشیدن به فضای خانه بسیار کمک می کند.

decosara.com-میزهای تاشو

میزهای مخفی یکی از بهترین ایده های مبلمان در آپارتمان های کوچک است. در ظاهر تصور می شود در این خانه فضا و میزتحریر  وجود ندارد. اما با باز کردن میز دیواری، فضایی برای مطالعه در اختیار خواهید داشت. این ایده برای واحدهای کوچک بسیار هوشمندانه به نظر می رسد.

decosara.com-میزهای تاشو

منبع : www.decoist.com

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس