قالب وردپرس

طراحی مدرن مبلمان اداری برند La Mercanti

روش خوب طراحی ، هزینه های معقول ، مواد اولیه جدید و با کیفیت و عملکرد مناسب در تولید موجب پایداری و توسعه روز افزون برند ایتالیایی La Mercanti تولید کننده مبلمان اداری  شده است .

برند مبلمان ایتالیایی

La Mercanti  برای منحصر به فرد کردن برند تجاری خود در صنعت مبلمان به استفاده از نظران و تعامل با کاربران خود اعتقاد دارد .

برند مبلمان ایتالیایی- La Mercanti

La Mercanti توانسته شیوه مدرنی از طراحی مبلمان اداری را ایجاد کند که همین نکته موجب ایجاد تمایز محصولات این برند ایتالیایی می شود.

برند مبلمان ایتالیایی- La Mercanti

با هم جدیدترین های برند La Mercanti را مشاهده می کنیم .

برند مبلمان ایتالیایی- La Mercanti
در مورد چگونگی قرارگیری مبلمان اداری و میز منشی و پرسنل یک فضای اداری باید به این نکته توجه نمود؟

چرا که همیشه ارباب رجوع به پشت میز دسترسی نداشته باشد و همچنین برای در معرض قرار نگرفتن مانیتور و یا اطلاعات خصوصی آنها این امر حائز اهمیت می باشد.

محل قرار گیری میز منشی باید جایی باشد که از نظر دسترسی به درب ورودی اتاق مدیریت و دیگر فضاها مسلط باشد.

برند مبلمان ایتالیایی

چیدمان مبلمان اداری باید به گونه ای باشد که مراجعه کننده به قسمت های خصوصی فضا مشرف نباشد

تعبیه توالت خصوصی و حتی الامکان درب ورودی مجزا برای مدیریت پیشنهاد می گردد.

مبلمان اداری- La Mercanti

در انتخاب مبلمان برای فضاهای اداری به این نکته باید توجه کرد که به خاطر رسمی بودن فضا راحتی مبلمان اهمیت زیادی ندارد و ایجاد حس رسمی و اداری بودن تنها توسط مبلمان های خاص اداری امکان پذیر است.

 

 

مبلمان اداری- La Mercanti

بیشتر افرادی که سفارش مبلمان اداری از قبیل: پارتیشن ، صندلی و … می دهند، کسانی هستند که دفتر کار، پرسنل مشغول به کار دارند و حتماً محصولاتی نظیر میزهای مدیریتی ، میز کنفرانس ، کتابخانه و پارتیشن را دارند.
این افراد برای خرید محصولات اداری جدید نباید فقط به کاتالوگ محصولات توجه کنند. زیرا فضای واقعی آنها از لحاظ رنگ و طرح با فضای ایجاد شده در کاتالوگ متفاوت است.

منبع:officefurnitureitaly.com

قالب وردپرس