قالب وردپرس

طراحی حمام های مدرن

نکات مهم و کاربردی در طراحی حمام های مدرن :

حمام یکی از مهم ترین فضاهای خانه است و زمان زیادی می برد تا بتوانید طرحی مناسب برای آن پیشنهاد بدهید. در طراحی حمام های مدرن باید دقت کنید که حس فضا تمیز باشد و در عین حال نباید بیش از اندازه استرلیزه و بهداشتی به نظر برسد. در ادامه پیشنهاداتی مطرح کرده ایم که به شما کمک می کند طرحی مناسب برای حمام خود انتخاب کنید که در عین نو بودن احساس تمیزی را القا کند:

طراحی حمام های مدرن 1

 

استفاده از فام یک رنگ. یکی از راحت ترین راه ها برای ساخت فضای یک حمام مدرن این است که از خانواده یک رنگ استفاه کنید. این کار جلوه ای کلاسیک به فضا می بخشد و در عین حال هیچگاه از مد نمی افتد.

طراحی حمام های مدرن

اضافه کردن متریال های طبیعی. اگر استفاده از تک رنگ برای تم خانه شما زیاد مناسب نیست، می توانید با اضافه کردن متریال طبیعی به فضا جاذبه بصری ایجاد کنید؛ به طور مثال می توانید از چوب، سنگ یا فلز استفاده کنید. در حالی که این سه متریال بیش از هر متریال طبیعی دیگری قابل استفاده هستند، می توانید از مواد طبیعی دیگر نیز استفاده کنید؛ مثلا تا جایی که امکان دارد از نور طبیعی در طراحی حمام خود استفاده کنید یا اگر امکانش را دارید فضایی را برای حمام استفاده کنید که منظره پنجره آن سبز و طبیعی است.

طراحی حمام های مدرن 2

لوازمی را انتخاب کنید که خطوطی صاف داشته باشند. طراحی داخلی مدرن در واکنش به تزئینات و سبک باروک که در پیش از آن  ظهور پیدا کرده بودند، خلق شد. لوازمی که بر اساس اندیشه های این سبک طراحی می شوند، خطوطی صاف و کنتراستی واضح دارند.

طراحی حمام های مدرن 4

استفاده هوشمندانه از فضاهای منفی. درطراحی داخلی مدرن، فضاخای منفی فضاهایی نیستند که باید آنها را با وسیله ای پر کرد، بلکه فضای منفی به خودی خود در طراحی نقشی اساسی ایفا می کند. مطمئن شوید که هر عنصری که در فضا اضاقه می کنید، هدفی کاربردی دارد. دقت کنید که لوازمی که در فضا اضافه هستند را حذف کنید تا به تعادل برسید.

طراحی حمام های مدرن 3

استفاده از نقوش. از آن جایی که در طراحی مدرن اکثر متریال هایی که استفاده می شوند سرد و بی روح به نظر می رسند، بهتر است با استفاده از الگو ها و نقش ها گرما را به فضا برگردانید. خوشبختانه بسیاری از لوازمی که در حمام استفاده می شوند در نقش ها و الگوهای مختلفی در بازار وجود دارند. راحت ترین انتخاب برای شما استفاده از کاشی ها یا موزائیک های طراح دار است.

طراحی حمام های مدرن 5

 

منبع: www.freshome.com

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس