قالب وردپرس

نگهداری از مبل استیل

مبل های استیل دارای ظرافت و آسیب پذیری بیشتر نسبت به سایر مدل های مبلمان دارند و نگهداری از مبل استیل مراقبت های بیشتری را لازم دارد . در اینجا به نکاتی اشاره خواهد شد که رعایت آنها سبب طول عمر بیشتر این دسته از مبل ها خواهد شد .

۱.     از نشستن بر روی دسته مبلمان خودداری کنید . محل مناسبتری را برای نشستن انتخاب کنید !

۲.     به هیچ عنوان از مبل های استیل به عنوان چهار پایه و احیانا نردبان استفاده نکنید.

۳.     برای بلند کردن و جابجا کردن مبل استیل ، از قسمت تحتانی مبل استفاده کنید . بلند کردن مبل از قسمت پشتی و یا دسته های آن به مبل آسیب میرساند.

۴.     بعضی ها عادت دارند که فشار ناشی از وزن خویش را بر روی دو تا از چهار پایه صندلی وارد نمایند و به دو پایه دیگر استراحت میدهند . این کار آسیب بسیار زیادی به مبل های استیل وارد میکند و پس از زمان کوتاهی باعث لق شدن پایه ها میگردد . در صورتی که اصرار زیادی برای انجام این کار دارید از صندلی های مناسب آن استفاده کنید.

۵.     قسمت چوبی تمام مبل های استیل به راحتی و با یک دستمال خشک یا کمی مرطوب تمیز میشوند . همچنین بهتر است که از پارافین و یا روغن های مخصوص استفاده کنید .

۶.     برای نظافت رویه مبل از آب زیاد استفاده نکنید !! آب به سادگی باعث پوسیدگی ، بوی بد و کثیف شدن مبل میشود . شوینده های مناسبی برای این کار وجود دارد.

با توجه به این نکات به روش بهتر نگهداری از مبل استیل را پیاده کنید.منبع: تعمیرات مبلمان مهر

قالب وردپرس