قالب وردپرس

دکور داخلی : لگو (LEGO ) الهام بخش دکوراسیون منزل

لگو فقط یه وسیله بازی برای مبلمان کودک و نوجوانان نیست بلکه بسیاری از بزرگسالان هم عاشق ایجاد چیزی از بلوک های رنگارنگ هستند حتی بسیاری از معماران وطراحان دکور داخلی شاخص ترین طرح های خود را مدیون الهامات دوران کودکی خود هستند .

دکور داخلی

وقتی بزرگ می شویم لگو ها تنها خاطرات کودکی ما می شوند اما این بار این شانس را داریم تا نمونه های غول پیکر لگو ها آپارتمان خود را خلاقانه  تزیین کنیم.

دکور داخلی decosara.com-lego

این شانس را استدیو طراحی Hao به مشتریانش هدیه کرده است ، در غیر اینصورت ما الان قادر نبودیم تا این لگو  خاص را با شما به اشتراک بگذاریم .

این تکه های رنگارنگ حس شادی و سرزندگی دوران کودکی را بار دیگر به منزل شما می آورد .

دکور داخلی decosara.com-lego

علاوه بر این استدیو Hao یک نشیمن در قالب یک برکه طراحی کرده است که افراد خانواده را در کنار هم جمع می کند. این ایده شباهت بسیاری به استخر هم دارد که در کنار آن می توان به استراحت و آرامش رسید.

دکور داخلی decosara.com-lego

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که پیشینه  هنر  دکور داخلی به چه زمانی باز می‌گردد؟ مطمئناً علاقه انسان به تزئین و آرایش محل زندگی‌اش امری تازه نیست حتی این احتمال وجود دارد که نقاشی‌های دوران غارنشینی، سوای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش تزئینی نیز داشته‌اند.

با این همه اگر علاقه‌مندید تا به عنوان یک دکوراتور داخلی حرفه‌ای به کار مشغول شوید، بهتر است پیش از هر کاری به مطالعه دقیق و کامل تاریخ هنر و معماری بپردازید تا کاملاً با انواع سبک‌ها و شیوه‌های مرتبط با این حرفه آشنا شوید. بسیاری از طراحان داخلی سرشناس، سبک‌ها و مبلمان‌هایی را به نام خود به جا گذاشته‌اند. گرچه ساختمان‌ها و فضای داخلی آنها باید سبک و شیوه زندگی زمان خود را منعکس کنند، اما این عمل بدون آگاهی از پیشینه آنها میسر نمی‌شود. بسیاری از طراحان داخلی با آمیختن چند سبک و حتی به کار بردن المان‌های شرقی و غربی در مکانی واحد، فضایی را خلق می‌کنند که علاوه بر تنوع و زیبایی، آرامشی خاص را برای ساکنینش به ارمغان می‌آورد.

منبع:trendir.com

قالب وردپرس