قالب وردپرس

توصیه های فنگ شویی برای دکوراسیون حمام

درمورد فنگ شویی حمام بیشتر بدانید…

قوانین فنگ شویی می گوید؛ ارتباط عمیقی بین انرژی اتاق خواب، آشپزخانه و حمام خانه شما برقرار است. شما در حمام مقدار زیادی انرژی به دست می آورید و انرژی های بد را از خود دور می کنید. پس حمام باید طوری دکور شده باشد که بتواند انرژی های بدنتان را متعادل کند. حمام و دستشویی جایی است که شما روز را با آن شروع و شب را با آن تمام می کنید.

توالت و حمام معرف موقعیت مالی ساکنین آپارتمان هستند. زیرا هردوی آن با آب ( پول ) ارتباط دارند. این دو قسمت از خانه نباید از در ورودی آپارتمان دیده شوند و یا مستقیما در مقابل اتاق خواب اصلی یا در بخش ثروت خانه قرار گیرند.

decosara.com-فنگ شویی حمام

بدترین محل برای استقرار حمام ، مرکز خانه است که باعث پخش و پراکندگی چی منفی در سراسر آپارتمان می شود. راه علاج در چنین موقعیتی ، آویختن یک آیینه قدی بر روی سمت خارجی در و نصب دو آیینه دیگر در داخل حمام در مقابل یکدیگر است .

decosara.com-فنگ شویی حمام

حمام باید به اندازه کافی روشن و از تهویه مناسب برخوردار باشند. استفاده از رنگهای ملایم و هماهنگ با رنگ های سایر قسمتهای خانه ، در متعادل کردن فضای حمام موثر است. علی رغم مفید بودن آیینه ها در حمام نباید از کاشیهای آیینه ای که موجب تکه تکه شدن تصاویر و نتیجتا محدود شدن گردش پول خانواده می شوند ، استفاده کرد. بدیهی است که حمام را باید تمیز نگه داشت . لوله ها و شیرهایی که چکه می کنند ، در واقع نماد ثروتی هستند که از دست می دهید و لازم است نقایصی از این قبیل را فورا تعمیر نمود.

منبع: فنگ شویی برای زندگی در آپارتمان ؛ ریچارد وبستر

قالب وردپرس