قالب وردپرس

قلاب و جالباسی های متفاوت

خانم های باسلیقه ؛ با قلاب و جالباسی ها خانه را سامان دهی کنید .

خانم های باسلیقه بسیاری در اطراف ما زندگی می کنند ، این خانم ها حقه هایی بلدند که خانه شان را سر و سامان می دهند ما این حقه ها را برای همه یادآوری می کنیم تا خانه همه شما به جمع خانم های باسلیقه ما بپیوندند.

بسیاری از مردم فراموش می کنند که پشت درها می تواند برای نگه داری از اشیا مورد استفاده قرار گیرد . من همواره یک یا دو قلاب دوتایی پشت درهای اتاق خواب و حمام برای آویزان کردن جامه های بلند ، لباس های شب و لباس های تازه بازگشته از خشک شویی نصب می کنم ، و همین طور در هنگام بسته بندی کردن وسائل و باز کردن آن ها روی پوشش کمدهای لباس از این قلاب ها استفاده می کنم .

decosara.com- قلاب و جالباسی

-در یک اتاق کوچک ، وقتی که فضایی برای نصب کمدهای لباس وجود ندارد. ردیف هایی از قلاب های بزرگ روی تخته های چوبی و پلاستیکی که بالای یک دیوار نصب شده اند ، به طور خیره کننده ای برای نگه داری لباس ها مناسب خواهد بود.

-جالباسی مخصوص کت ، برای نگه داری پوشاک دیگر نیز مفید است . خصوصا در خانه های تفریحی ، تالارها و راهروها.

-قلاب های کوچک مخصوص فنجان می توانند به لبه ی قفسه ها و زیر گنجه های روی دیوار نصب شوند تا با نگه داری از فنجان ها و پارچ ها ی کوچک ، قضای درون گنجه ها را برای اشیا دیگر آزاد کنند.

decosara.com- قلاب و جالباسی

-قلاب های روی صفحات میخ دار ، نه تنها برای آویزان کردن وسائل آشپزخانه ، بلکه برای متعلقات دفاتر خانگی نیز مفید است .

-از قلاب های بسیار بزرگ می توان برای نگه داری صندلی های تاشو استفاده نمود.

– جدا از تمام موارد بالا جالباسی و قلاب هایی با طراحی مدرن و زیبا یه ایده تزیینی شگفت انگیز برای خانه شماست که چندتایی را ما به شما معرفی می کنیم.

decosara.com- قلاب و جالباسی

decosara.com-قلاب

decosara.com-قلاب

decosara.com-قلاب

decosara.com-قلاب

منبع: راهنمای طراحی داخلی ؛ مری گیلیت

قالب وردپرس