قالب وردپرس

مبلمان L شکل در دکوراسیون خانه شما

مبلمان L شکل از آن دسته مبلمان راحتی است که برای فضای جلوی تلوزیون شما مناسب می باشند. اگر منزل شما وسعت فضایی کافی برای قرار دادن دو دست مبل دارد می توانید یکی از آن ها را سبک کلاسیک و دیگری را راحتی انتخاب کنید. نمی خواهم قاعده و قانونی وضع کنم اما برای داشتن آسایش بیشتر مبلمان راحتی برای فضای مقابل تلویزیون شما نیاز است.

L-shaped furniture  مبلمان L

-برخی از انواع مبلمان L شکل قابلیت تختخواب شو نیز دارند که این قابلیت لذت تماشایتلویزیون را برای شما دو چندان خواهد کرد.این مبل های تخت خواب شو برای فضاهای کوچک هم گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.

-مبلمان L شکل می توانند به لحاظ شکل خود می توانند خاصیت جدا کنندگی فضا را نیز داشته باشند، برای آن که دو فضا را از هم تفکیک کنید خواه این فضا نشیمن خصوصی تر (مثل همان فضای مقابل تلوزیون) از نشیمن عمومی (معمولا حکم همان اتاق پذیرایی مهمان را دارد.) باشد خواه تفکیک دو فضای غذا خوری از نشیمن بهترین گزینه محسوب می شوند.

-مبلمان ال شکل به طور کلی برای فضاهای کوچک و زاویه دار طراحی شده اند. ولی شما می توانید قواعد را کنار بگذارید و بهترین محل را برای مبلتان انتخاب کنید.

-مبلمان ال  شکل به خوبی می توانند نقطه ی کانونی و شاخص فضای شما باشند باشند،L شکل ها در فضای کوچک شما نشیمن بیشتری را ایجاد می کند، زیرا به لحاظ فرمشان تعداد افراد بیشتری می توانند از آن ها استفاده کنند پس بهترین گزینه برای نشیمن های جمهع وجور شما محسوب می شوند

-موضوع دیگری که در مبلمان L شکل شاخص است خاصیت بعد دهی به فضای شماست، به همین خاطر اصولا برای فضاهای قائمه وکوچک انتخاب می شوند، چرا که با این انتخاب  و یک ترکیب رنگ مناسب می توانید وسعت فضایی خود را بیشتر از آن چه که هست به معرض دید بگذارید.

مبلمان ال

منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس