قالب وردپرس

پشتی ، مبلمان خانه ایرانی

دوست دارید گوشه ای از خانه تان را مانند نیاکانمان بچینید؟ شما هم می توانید در خانه کوچک تان فضایی زیبا با بالش های پشتی داشته باشید. تنها کافی است چند نکته را رعایت کنید. برای پشتی ها و بالش ها از روکش های قرمز تیره موسوم به «لاکی» استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که قالی‌ کاشان و کاشمر با این دکوراسیون هماهنگ هستند. یک آب نما به یاد حوض خانه‌های قدیمی، چیدن پشتی های بزرگ با رنگ‌های گرم و قل‌قل سماور، از هر چه فکر کنید دلپذیرتر است.

decosara.com-پشتی

اگر شما هم از بازی های نشستنی و دور همی با دوستانتان لذت می برید و این بازی ها بهترین سرگرمی برای شما هستند، فضاهای دنجی را در خانه خود مهیا کنید و از آن لذت ببرید. گوشه های پر از رنگ و بافت های گرم که به کمک پشتی های زیبا راحتی را به شما هدیه می دهند.

decosara.com-پشتی

این فضاهای گرم و نرم، جان می دهند برای یک چای دورهمی در بعد از ظهر یک روز تعطیل! به پشتی های نرم و راحت تکیه بدهید و از همنشینی با عزیزانتان لذت ببرید.

decosara.com-پشتی

این پشتی ها را به خانه های مدرن نیز می توانید ببرید. نیازی نیست که حتما روکش آنها رنگ و نقوش پارچه های قدیم را داشته باشد. ترکیب رنگی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و دست به کار شوید.

همین ایده را نیز می توانید برای دورهمی هایتان در فضای باز به کار بگیرید. با نورپردازی شاعرانه در آرامش شب بر پشتی های نرم تکیه بدهید و خاطراه ای زیبا برای خود و همراهانتان بسازید.

منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس