قالب وردپرس

طراحی داخلی : گرایشات جدید در سال ۲۰۱۶

روندهای طراحی داخلی :

سایت freshome در مقاله ای تحت عنوان “۲۰۱۶ Design Trends”  چندین گرایش عمده طراحی داخلی منزل را در سال ۲۰۱۶ معرفی کرده است: 

ظاهر متالیک. استفاده از پوششی فلزی برای لوازم خانگی به راحتی به فضا زرق و برق و جلوه ای ویژه می بخشد. نیاز نیست که رنگ ها و پوشش های متالیک در مرکز توجه قرار بگیرند تنها استفاده کمی از آنها نیز می تواند تاثیری مثبت بر جلوه فضا ببخشد.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 1

طراحی پایدار. گرایشات فرهنگی تاثیر بسیار زیادی بر طراحی گذاشته اند. در سال ۲۰۱۶ نیز طراحی  داخلی از تفکرات دوستدار طبیعت تاثیر فراوانی گرفته است. دقت داشته باشید که عناصر داخلی ای که انتخاب می کنید علاوه بر ظاهر خوب و مناسب و ساخت و کیفیت بالا، حداقل تاثیر را بر اکوسیستم ما داشته باشند.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 2

الگوهای طبیعی. استفاده از پوشش ها و ملافه هایی که با الهام از طبیعت طراحی شده اند یکی از گرایشاتیست که در سال ۲۰۱۶ در طراحی  داخلی وجود دارد.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 3

اشکال هندسی مدرن. هنگامی که می خواهید جذابیت بصری اتاقی را بالا ببرید هیچ راهی راحت تر از اضافه کردن طرح ها و نقوش هندسی وجود ندارد. یکی از محاسن این گرایش این است که با راحتی می تواند با هر سبک طراحی تطبیق یابد.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 4

آبی های شاخص. هر سال رنگ شاخص خود را دارد. رنگ های شاخص فام آبی از جمله آبی کبال، آبی سلطنتی و آبی نیوی می توانند نقش تاثیر گذاری در طراحی  داخلی فضای منزل شما ایفا کنند.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 5

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 7

منبع:www.freshome.com

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

دکوراسیون  داخلی خانه    لوکس ترین دکوراسیون   داخلی زیباترین مدل چیدمان دکوراسیون خانه  مدرن ترین طراحی دکوراسیون    داخلی خانه  عکس هایی از لوکس ترین دکوراسیون  داخلی خانه ۲۰۱۶ مدرن و لوکس از طراحی و چیدمان دکوراسیون  داخلی خانه در سال ۲۰۱۶جدیدترین مدل های دکوراسیون داخلی سال ۱۳۹۵   دکوراسیون  داخلی منزل ایرانی طراحی منزل دکو ر خانه
قالب وردپرس