قالب وردپرس

چگونه آشپزخانه تان را سرو سامان دهیم ؟

آشپز های زرنگ می خواهند وسایلی که در آشپزخانه از آن مرتب استفاده می کنند کاملا در دسترس شان قرار داده شود. قاشق های چوبی،کفگیرها،قاشق های مشبک و ابزار مشابه را میتوان در کوزه ها یا ظرف های سفالین نگه داری نمود.

decosara.com- کابینت

تاوه ها را می توان در قفسه های نصب شده در بالا یا میله ها آویزان نمود یا روی طبقاتی که از اجاق گاز قابل دسترسی هستند، قرار داد و در آن ها را در قفسه چوبی یا فلزی نگه داری نمود. پیمانه ها و قاشق های اندازه گیری،صافی ها و غربال ها می توانند از قفسه ها یا قلاب های روی صفحات قلاب دار و یا از قلاب های نصب شده زیر بخش های دیواری آویزان شوند. تخته های خرد کن باید در دسترس باشند و همین طور چاقو های تیز که میتوان آن ها را در جا کادری چوبی نگهداری نمود.

decosara.com-آشپزخانه

آشپزهای معمولی احتمالا کلیه وسایل دست وپا گیر و غیرضروری آشپزی را پشت درهای بسته می پسندند. انتخاب های بسیاری برای انبار های متناسب با هر فضا و بودجه ای در آشپز خانه وجود دارد. قفسه های چوبی نیمه ساخته مناسب اند چون ارزان هستند و می توان آن هارا با لکه های رنگی پوشاند و رنگ نمود ویا با روغن جلا تزیین کرد تا با هر گونه تزیینات هم نوا باشند. شکل انبارها در آشپز خانه و اتاق غذاخوری بسته به این است که سبک اتاق ساده و یا کاملا پیچیده و حرفه ای باشد. برای مکان های ساده،کماکان همه جور میز و قفسه آشپز خانه ی قدیمی وجود دارد که میتوان آن هارا یافت، از خرابی نجات داد و ترمیم کرد. این انواع معمولا وسایل زیادی را نگه میدارند و نمایش میدهند. برای یک منظره حرفه ای تر ، کل فضا را می توان با قفسه های دیوار به دیوار و کف تا سقف پوشاند.

منبع: راهنمای طراحی داخلی

قالب وردپرس