قالب وردپرس

طراح مبلمان : نابغه ای به نام Patricia Urquiola

Patricia Urquiola  یک طراح مبلمان و معمار برای شرکت های برجسته بین المللی  به خصوص شرکت های سرشناس ایتالیایی می باشد.

 

Patricia Urquiola

Patricia Urquiola در اسپانیا به دنیا آمده است و در حال حاضر در شهر بزرگ طراحی دنیا ، میلان و “استودیو Urquiola” را راه اندازی کرده است.

طراح مبلمان Patricia Urquiola

Patricia Urquiola مظهر سبک مدرن و فمنیستی است که عواملی مانند لهجه زنانه و عناصر غیر منتظره را در طراحی هایش دارد . سبک متمایز Patricia Urquiola ایجاد طرح های ساده و بازیگوش می باشد .

طراح مبلمان Patricia Urquiola

سبک Patricia Urquiola ، به گونه ای ست که الگوها و مواد مخلوط را با توجه به سلیقه شخصی خود به گونه ای ترکیب می کند تا حس کنجکاوی را تحریک کند .

طراح مبلمان

وجود حس و فاکتورهای زنانگی در طراحی های Urquiola ، طرح های او را به پرطرفدارترین ها تبدیل کرده است . بسیاری از آثار او نیز به عنوان قطعات طراحی هنری در موزه های بزرگ از جمله موزه هنر مدرن در نیویورک به نمایش گذاشته شده است . رسانه های بین المللی به طور منظم Patricia Urquiola را به عنوان طراح برتر سال یا دهه معرفی کردند وجوایز بیشماری را دریافت کرده است .

طراح مبلمان Patricia Urquiolaدر تعریف و مفهوم عام، طراحی به ایجاد یک اثر نو و خلاقانه گفته می شود. به عبارت دیگر در طراحی، طراح سعی می کند اثری را خلق کند که تاکنون وجود نداشته و قبلاً از طرف شخص دیگری ایجاد نشده است. با توجه به روند پیشرفت علم، فناوری و صنعت همواره شاهد سیر صعودی در ساخت انواع مصنوعات هستیم. یکی از این دسته مصنوعات، مبلمان در دکوراسیون داخلی هستند.

منبع: مجله تخصصی دکوسرا

قالب وردپرس