قالب وردپرس

صندلی لهستانی; صندلی زیبا و مقاوم در خانه شما

صندلی لهستانی گونه‌ای صندلی چوبی است که در برخی اجزای آن چوب خم شده بکار رفته است. روش ساخت میز و صندلی به این روش را میشائل تونت در قرن نوزدهم ابداع کرد. اساس کار بدین ترتیب است که چوب در بخار اشباع شده کاملا گرم میشود تا جایی که میتوان آن را به راحتی بدون هیچ گونه ترک ، خم کرد .

صندلی لهستانی

فرایند گرم کردن چوب توسط بخار در کوره های بزرگ انجام میگیرد و سپس چوب به صورت دستی در قالب ها قرار گرفته و خم میشود . چون نخستین بار یکی از مهاجران لهستانی این روش را در ایران بکار گرفت این صندلی در ایران به صندلی لهستانی معروف شد.

 

Furniture Polish

عمر و دوام این صندلی ها بسیار زیاد است، چرا که معمولا از چوب های متراکم ساخته می شوند. شاید هزینه زیادی که بابن این صندلی ها پرداخت می کنید شما را کمی نگران کند، اما مطمئن باشد این صندلی ها آن قدر برای شما کار خواهند کرد که از این کار ابدا پشیمان نخواهید شد. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که این صندلی ها را اگر به صورت دست دوم تهیه کنید قیمت تمام شده آن برای تان کمتر خواهد بود.

صندلی لهستانی Furniture Polish

صندلی های لهستانی به دلیل ظاهر مینیمال و ساده خود به راحتی می توانند جای خودشان را در فضاهای کوچک پیدا کنند. اگر خانه تان کوچک است و دلتان می خواهد تا یک میز و صندلی غذا خوری داشته باشید صندلی های لهستانی یکی از گزینه هایی هستند که می توانید روی آن ها فکر کنید.

صندلی لهستانی Furniture Polish

 

منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس