قالب وردپرس

مبلمان اداری انگلیسی Viking

وایکینگ  Vikingیک شرکت مبلمان اداری جهانی است که در سال ۱۹۶۰ تاسیس شده و در حال حاضر در بیش از ۱۱ کشور در در سراسر جهان شعبه دارد .

سیستم انبار وانبارداری وایکینگ ، این شرکت را به یکی از بزرگترین تامین کنندگان لوازم التحریر اداری و محصولات دفتر در جهان تبدیل کرده است.

decosara.com-مبلمان اداری

 

Viking بیش از ۱۳۰۰ نفر را تنها در انگلستان استخدام کرده است . و موفق به فروش محصولات زیادی در کل جهان شده است ، این در حالی است که ارائه بهترین خدمات به مشتریان و قرار گرفتن Viking به عنوان بهترین مبلمان اداری شعار این شرکت می باشد .

decosara.com-viking

 

دفتر مرکزی UKوایکینگ  Vikingدر انگستان واقع شده است .  و هیچ شرکتی در انگستان به اندازه Viking محصولات مبلمان اداری و تجاری را به فروش نرسانده است .

Viking اطلاعات محصولات خود را با جزییات مورد نیاز در سایت خود قرار داده و به راحتی تجربه یک خرید اینترنتی خوب را برای مشتریانش ایجاد می کند .

۱-مبلمان اداری باید راحت باشد
صندلی‌های اداری نقش مهمی در حفظ سلامت و راحتی کارمندانی دارند که ساعت‌ها وقت صرف نشستن پشت کامپیوتر می‌کنند و هنگام انتخاب، توجه خاص خود را می‌طلبند.

– صندلی باید استاندارد بوده و با توجه به فیزیک و قد افراد انتخاب شود.
– برای حمایت از پشت، ارتفاع و عمق آن مورد توجه قرار بگیرد.

۲- مبلمان اداری باید بادوم و کیفیت باشد
مبلمان اداری از جمله وسایلیست که چون بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، انتخاب نوع ارزان یا بی‌کیفیت آن مقرون به صرفه نیست و چیزی نمی‌گذرد که باید دوباره خریداری ‌شود.

۳- انتخاب رنگ و طرح مناسب، توجه و احترام به خواسته کارمندان و در نظر گرفتن نقطه نظرات آن‌ها انگیزه بیش‌تری در افراد ایجاد می‌کند.

منبع:viking-direct.co.uk

قالب وردپرس