قالب وردپرس

صندلی کاکتوس ، صندلی که فراموش نمی کنید …

صندلی کاکتوس را به مادر شوهرتان هدیه دهید!

این یک صند لی شگفت انگیز است که امکان ندارد ، آن را فراموش کنید . این صندلی توسط Vedat Ulgen و Deger Cengiz طراحی شده است . یک صند لی شفاف که در قسمت زیرین خود جعبه ای شیشه ای پر شده از گیاه کاکتوس و سنگ های تزیینی دارد.

این طراحی هندسی در صند لی کاکتوس ، تکیه به سبک ارگانیک دارد .

اشکال هندسی موجود که در ساختار این صند لی وجود دارد ، از موادی با سختی مناسب مناسب بهره گرفته است که هیچ نگرانی از برخورد کاکتوس با بدن شما وجود ندارد .

ایده نشستن روی کاکتوس ، ایده ایست که ممکن است نگرانی ایجاد کند اما با این ساختار متفاوت هیچ ناراحتی در شما به وجود نمی آید و نشیمنی متفاوت تجربه می کنید . هرچند که شما می توانید این جعبه شیشه ای را با گیاهان دیگری پر کنید اما نشستن بر روی یک کاکتوس ایده جذاب تری است که می توانید امتحان کنید .

صند لی یک از قدیمی ترین محصولاتی است که به دست بشر ساخته شده و از صدها سال پیش تا امروز به هزاران فرم مختلف درآمده و مورد استفاده انسان قرار گرفته است. در این مقاله به بررسی تعدادی از معروف ترین و متفاوت ترین صند لی های مدرن می پردازیم که بسیاری از آنها را بدون آنکه بشناسیم، در خانه یا محل کار استفاده می کنیم. صند لی به دلیل کاربرد بسیار و انعطاف پذیری عجیبی که در تغییر فرم، شکل، رنگ و جنس دارد یکی از نخستین اشیایی است که یک طراح را برای طراحی جلب می کند. از این رو تنوع در آن از بسیاری محصولات دیگر بیشتر است. بررسی محصولی چون صند لی در طول چند دهه، جدا از ایده های فراوانی که می دهد، می تواند چیزهای زیادی در مورد ارزش ها و علایق مردمی که در گذشته می زیسته اند، درباره روش های استفاده آنها از تکنولوژی زمانه و درباره اولویت ها و مسوولیت های طراحی آن زمان به ما بگوید.

منبع: thislexik.com

قالب وردپرس