قالب وردپرس

توصیه‌های فنگ شویی در مورد دکوراسیون ناهارخوری

ناهار خوری را با اصول فنگ شویی بچینید.

محل ناهار خوری باید به آشپزخانه نزدیک و تا حد امکان از در ورودی آپارتمان دور باشد. اعتقاد بر این است که اگر در ورودی آپارتمان از محل ناهارخوری دیده شود ، مهمانان با خوردن غذا خانه را ترک می کنند . در صورت لزوم ، می توان از حایلی برای دیده نشدن در ورودی از محل ناهار خوری استفاده کرد .

decosara.com-فنگ شویی ناهارخوری

فضای ناهار خوری باید از وسعت کافی برخوردار باشد تا بتوان پس از صرف غذا به راحتی و بدون برخورد با دیوار یا سایر مبلمان از پشت آن برخاست . حضور هرگونه مبلمانی تا جایی که مزاحم رفت و آمد و حرکت کسانی که پشت میز می نشینند ، نباشد در محل ناهار خوری بلامانع است.

گفته می شود که میزهای گرد ناهارخوری مشوق صحبت و گفت و گو هستند . اما استفاده از میزهای مربع ، مستطیل ، بیضی و مربع و هشت ضلعی نیز برای ناهار خوری مشکل ساز نیستند. در مورد میزهای مربع و مستطیل باید مراقب بود که گوشه ها کمی گرد باشند تا از تولید شار ( جریان منفی ) توسط آنها جلوگیری شود.

نصب آیینه ها از دو جهت در ناهارخوری مثبت تلقی می شود . از یک طرف آن را بزرگ تر جلوه می دهد و از طرف دیگر با دوبرابر کردن مقدار غذا ، حس برخورداری از وفور نعمت و تنعم را به اشخاص القاء می کنند.

اتاق ناهارخوری باید از روشنایی کافی برخوردار باشد تا چی را برای ورود به درون تشویق کند.

اتاق ناهارخوری باید دلباز و پذیرا باشد و این حالت از نظر مهمانان شما بسیار و خوشایند است. اما در نزد چینی ها ، دلیلی فراتر از نظر مهمانان در این مورد وجود دارد . آنها معتقدند که بسته بودن و دلگیری فضای ناهار خوری موجب محدودیت ثروت و منابع مالی آنها می شود.منبع: فنگ شویی برای زندگی در آپارتمان ؛ ریچارد وبستر فنگ شو

قالب وردپرس