قالب وردپرس

طراحی مبلمان فلزی

طراحی مبلمان فلزی به شیوه خلاقانه

همه ما بیشتر از هر ماده ای استفاده از چوب را در مبلمان معمول می دانیم اما در این مطلب نه تنها مبلمان هایی از جنس فلز به شما معرفی می کنیم بلکه مدل هایی کاملا خلاقانه و زیبا از مبلمان فلزی را به شما نشان می دهیم.

decosara.com- طراحی مبلمان

این نوع از مبلمان در برخی موارد تمام فلز ، گاهی در ترکیب با پارچه و گاهی در ترکیب فلز با چرم وجود دارند. برخی مناسب فضای باز و برخی دیگر برای محیط داخلی منزل مناسب هستند. همین طور انواع تخت خوابشو آنها هم در بازار وجود دارد.

decosara.com- طراحی مبلمان

از طراحانی چون Paola Lenti و Overgaard & Dyrman گرفته تا بسیاری دیگر از طراحان مطرح در این زمینه نمونه هایی را خلق کرده اند.

decosara.com-طراحی مبلمان فلزی

در تعریف و مفهوم عام، طراحی به ایجاد یک اثر نو و خلاقانه گفته می شود. به عبارت دیگر در طراحی، طراح سعی می کند اثری را خلق کند که تاکنون وجود نداشته و قبلاً از طرف شخص دیگری ایجاد نشده است. با توجه به روند پیشرفت علم، فناوری و صنعت همواره شاهد سیر صعودی در ساخت انواع مصنوعات هستیم. یکی از این دسته مصنوعات، مبلمان در دکوراسیون داخلی هستند.

decosara.com- طراحی مبلمان فلزی

در حال حاضر شرط حضور موفق در این صنعت، تولید قابل رقابت با دیگر صنایع رقیب و لازمۀ آن وجود فکری خلاق در ایجاد طرح های جدید است. برای رسیدن به این هدف باید مواردی را در طراحی مدّ نظر قرار داد.

decosara.com-مبلمان فلزی

عکس شیک ترین مدل مبل فلزی

decosara.com-مبلمان فلزی

عکس جدیدترین مدل مبل های فلزی

decosara.com-مبلمان فلزی

منبع: trendir.com

قالب وردپرس