قالب وردپرس

مبلمان برند Kartell به سبک معاصر

یک شرکت ایتالیایی ست که مبلمان پلاستیکی به سبک معاصر به فروش می رساند .  این شرکت، که مقر آن در میلان است ، در ابتدا به تولید لوازم جانبی خودرو در سال ۱۹۴۹ شروع کرد و سپس در سال ۱۹۶۳ فعالیت خود را به تولید مبلمان برند خانگی تغییر داد .

مبلمان برند

شرکت Kartell توسط Giulio Castelli  تاسیس شدو توسط خود او گسترش پیدا کرد دلیل شناخته شدن و شهرت این شرکت کار طراح و معمار زن معروف آنا کاستلی فری یری می باشد .

مبلمان برند- Kartell

شرکت Kartell اولین فروشگاه خود در ایالات متحده را در سال  ۱۹۹۸ در شهر نیویورک افتتاح کرد.

مبلمان برند- Kartell

استراتژی بازاریابی خرده فروشی Kartell به گونه ایست که که به انبار اقلام موجود در انواع سبک ها و رنگ با قیمت های تجدید نظر شده و درخواستی از سوی مشتریان می پردازد  . درآمد خالص این شرکت در حدود ۱۰۰ میلیون دلار در سال برآورد شده است و علاوه بر فروشگاههای آن در ایالات متحده امریکا توسط بیش از ۱۵۰ خرده فروش در بازار به فروش می رسد.

مبلمان برند- Kartell

در زمان مرگ Castelli ،  بحث در مورد مبلمان مخصوص پلاستیکی Kartell رواج گرفته بود و یک هتل زنجیره ای بزرگ توسط فیلیپ استارک با مبلمان های Kartell طراحی شد .

مبلمان برند

معمولاً بسیاری از افراد هنگام خرید مبلمان برای منزل خود تنها به عواملی چون قیمت مناسب، کیفیت خوب و زیبایی مبل دقت می کنند، اگر چه این فاکتورها برای خرید مبلمان لازم است اما کافی نیست؛ در واقع اگر می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید، باید جوانب مختلفی را بسنجید.

برند- Kartell

اول: علاقه مندی ها
نگاهی به چیدمان خانه خود بیندازید و عنصری را که بیش از همه دوست دارید انتخاب کنید.

برند Kartell

دوم: سبک زندگی
آیا در خانه خود مبلمان کودک و نوجوان دارید؟ آیا بیشتر زمان خود را در خانه سپری می کنید؟ آیا معمولاً در خانه خود مشغول پذیرایی از مهمان هستید؟ سبک پذیرایی شما از مهمانان و سبک مهمانی هایی که در خانه خود برگزار می کنید معمولاً چگونه است؟ جواب این سوال ها تأثیر مستقیمی در انتخاب مبلمان مناسب دارد.

مبلمان برند

سوم: محدود کردن گزینه ها
اگر آنچه در ذهن دارید بیش از اندازه کلی باشد مطمئن باشید انتخاب برایتان کاری دشوار می شود. تا می توانید به تماشای عکس های متعدد بپردازید و مواردی را که چندان جذابیتی برایتان ندارد حذف کنید و موارد دلخواه را محدودتر کنید.

مبلمان برند

چهارم: شاخصه های معماری
اینکه بنای خانه شما متعلق به چه زمانی است و در آن چه شاخصه های معماری از قبیل طاقچه ها، کنسول ها یا گنجه های توکار و… استفاده و تعبیه شده می تواند تا حد زیادی در انتخاب شما موثر باشد.

مبلمان برند

منبع:kartell.com

قالب وردپرس