قالب وردپرس

اشتباهات رایج در خانه تکانی!

 نکات کلیدی برای اینکه در  خانه تکانی اشتباه نکنیم؟

تا پایان سال روزهای چندان زیادی باقی نمانده و اسفند همیشه با بوی شوینده ها و برق انداختن وسایل خانه همراه است . از آنجاییکه ما هم مثل شما می دانیم که خانه تکانی کاری سخت است پس چند نکته را که باید از آن پرهیز شود برای نتیجه بهتر به شما معرفی می کنیم.

Moblbrand.com-خانه تکانی

فراموش کردن تهویه مناسب در نظافت

محصولات پاک کننده ای که به درستی استفاده می شوند، گازهای قدرتمندی تولید می کنند که ممکن است حالت غش و سرگیجه ا در شما پدید آورده و یا چشم ها و ریه های شما را بازارد. به یاد داشته باشید هنگام نظافت با مواد شیمیایی، همیشه پنجره را باز نگه دارید یا تهویه را روشن نگهدارید.

اشتباه گرفتن مواد شیمیایی در نظافت

ممکن است بخواهید روغن گریس را پاک کنید یا جرم ها را از بین ببرید، بسیاری از وظایف مربوط به پاکیزگی شامل نوعی عکس العمل شیمیایی می شوند. برخی از مهمترین اشتباه ها هنگام پاک کردن زمانی اتفاق می افتد که به خواص شیمیایی نوعی از محصول پاک کننده توجه نمی شود.

Moblbrand.com-خانه تکانی

اختصاص ندادن زمان کافی برای تاثیر گذاری ماده پاک کننده

به سادگی خانه خود را با شوینده های خانگی برق بیاندازید!،بسیاری از داروهای ضدعفونی کننده به مدت زمانی نیاز دارند تا جرم ها را از بین ببرند. اگر ماده را اسپری کرده و به سرعت آن را پاک کنید، تمام جرم ها از بین نخواهند رفت. حتما دستورالعمل روی برچسب ماده پاک کننده را بخوانید و مدت زمان گفته شده را منتظر بمانید و سپس جرم زدا را از رو سطح مورد نظر پاک کنید.

اجرای پروژه های علمی خطرناک در نظافت

بیشتر پاک کننده ها هنگامی ایمن هستند که به دستور العمل آن ها عمل شود. هنگامی که شما دو یا چند محصول مختلف را با هم ترکیب کنید، ممکن است نتیجه ی حاصل خطرناک باشد و گاهی گازهای سمی تولید کند.حتی اگر ماده پاک کننده کم است، از مخلوط کردن آن با پاک کننده های مشابه خودداری کنید و به این ترتیب خود و اطرافیان را از خطر حفظ کنید.

Moblbrand.com-خانه تکانی

آسیب رساندن به پوست با نظافت

مواد پاک کننده ای که قدرت کافی برای از بین بردن گل، زنگ، گریس و جرم ها را دارند، قدرت آسیب رسانی به پوست شما را هم دارند. هنگام تمیز کردن با پوشیدن دستکش های لاستیکی یا لاتکسی از دستانتان محافظت کنید.

عوض نکردن کیسه های جارو برقی

شاید جارو کردن به طور مرتب امر خوبی باشد، اما پس از چه مدت کیسه های جاروبرقی را عوض می کنید؟ انواع جرم ها در جاروبرقی رشد می کند، برای دور نگه داشتن آن ها از خانه، کیسه ی جاروبرقی را به طور مرتب عوض کنید یا از مدل های بدون کیسه استفاده نمایید. البته در این روش هم باید به طور مرتب محفظه ی جاروبرقی را خالی کرده و تمیز کنید.

Moblbrand.com-خانه تکانی

برای پاک کردن هر لکه آبلیمو یا سرکه به کار نبرید!

در این نقاط هر گز از سرکه استفاده نکنید! هرچند این دو ماده تاثیر خارخ العاده ای دارند و پاک کننده های طبیعی و ماندگار هستند، اما سرکه و لیمو  انتخابی درست برای پاک کردن تمام لکه ها نیستند. پاک کردن لکه ها با سرکه و لیمو ممکن است به سطوح مرمر، تراورتن و آهکی آسیب برساند.

منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس