قالب وردپرس

دکوراسیون داخلی: تلفیق مبلمان مدرن و کلاسیک

مبلمان مدرن و کلاسیک در کنار یکدیگر با طراحی های Herman Miller

Miller یک شرکت بزرگ مبلمان است که فعالیت های گسترده ای از مبلمان خانگی تا مبلمان اداری و تجاری دارد و به خوبی طراح های کلاسیک و مدرن را در کنار یکدیگر ادغام کرده است .

مبلمان مدرن و کلاسیک - Decosara.com

این شرکت در سال ۱۹۰۵ تاسیس شد و مبلمان مناسب با سبک و سیاق آنن دوره را عرضه می کرد ، اما در اواسط قرن ۲۰، نام Herman Miller مترادف با مبلمان “مدرن” شده بود ،کار با طراحان افسانه ای چون جورج نلسون و چارلز ایمز، این شرکت طراحی کلاسیک را متحول کرد .

Moblbrand.com- Herman Miller

از آن زمان تا کنون ، Herman Miller با برخی از طراحان برجسته ترین در جهان، از جمله الکساندر ژیرار، ایسامو نوگوچی، رابرت پراست ، دان چادویک، آیسه بیرسل و بسیاری دیگر از استعدادها همکاری کرده است  .

Moblbrand.com- Herman Miller

امروز، علاوه بر تولید قطعات کلاسیک  و طرح های جدید و مدرن ، Herman Miller  یک مبتکر در تولید مبلمان معاصر داخلی و اداری ، برای محیط هایی از جمله بخش های بهداشتی و درمانی ، بخش های فن آوری و خدمات دیگر شناخته شده است.

Moblbrand.com- Herman Miller

در یک پیشنهاد ویژه به شما توصیه می‌کنیم اگر منزلتان کوچک متراژ یعنی زیر ۱۰۰ مترمربع است و می‌خواهید از تلفیق دو سبک کلاسیک و مدرن استفاده کنید، حتما سبک غالب برای دکور منزل خود را مدرن انتخاب کنید چرا که سبک مدرن نسبت به دیگر سبک‌ها به خصوص سبک کلاسیک خلوتی بیشتری دارد و با مساحت و محیط خانه‌های کوچک متراژ همخوان‌تر است. برای استفاده از سبک کلاسیک به عنوان سبک غالب دکوراسیون به فضاهای بزرگ‌تر نیاز داریم.

مبلمان مدرن و کلاسیک - Decosara.comمنبع:hermanmiller.com

قالب وردپرس