قالب وردپرس

انتخاب مبلمان مناسب

انتخاب مبلمان منزل

یکی از لذت های زندگی ، راحت و ریلکس شدن روی یک کاناپه گرم و نرم ، در واقع کاناپه یکی از پرکاربردترین قطعات مبلمان منزل شماست . اما قبل از خرید کاناپه ای که با گذشت زمان مثل روز اول باشه نیاز به توجه و بررسی دقیق هست . ما در اینجا به شما لیستی را ارائه می دهیم که شامل ضروری ترین نکات برای خرید یک کاناپه مناسب است . تا در آخر زمانی که خریدتان را انجام دهید و توی کاناپه جدیدتان فروبرید ، نه تنها یک تجربه فوق العاده راحت را برای شما فراهم می کند بلکه این کاناپه سالها برای شما دوام خواهد داشت .

decosara.com- انتخاب مبلمان

۱.     تناسب مبلمان با ابعاد خانه

با توجه به اندازه و شکل اتاق خود ، اندازه مساحت مورد نظر برای مبل جدید خود را تعیین کنید .

decosara.com-مبلمان خوب

۲.     راحتی مبل

آنچه که با یک مبل جدید می بینید و یا حس می کنید بیشتر از آن چیزی ست که کسب می کنید . به لحاظ کیفیت و ساخت ، اینکه شما مبل جدیدتان را برای کوتاه مدت و یا بلند مدت می خرید یک شاخص واقعی است . زیرا مبلی که در حال حاضر به نظرتان بسیار زیباست ممکن است بعد از مدتی از وسط نصف شود .

decosara.com-مبلمان خوب

۳.     کارکرد مبلمان

مبل جدید خود را با توجه به کارکردی که برایتان دارد انتخاب کنید ، برای مثال اگر صاحب خانواده هستید از مبل های یو شکل و یا طرح ال استفاده کنید زیرا  با این طرح ها هر کس می تواند در کنار دیگری بنشیند  . و اگر حیوان خانگی دارید بهتر است از مبل هایی با پارچه بادوام استفاده کنید که در این صورت یکی از بهترین انتخاب های شما مبل هایی با پارچه چرمی است .

decosara.com-مبلمان خوب

۴.     الگو و بافت مبل

اگر به دنبال خرید مبلی هستید که آن را برای همیشه داشته باشید ، سعی کنید از خرید مبلی با بافت مرسوم و مد روز اجتناب کنید .

decosara.com-مبلمان خوب

۵.     سبک مبلمان

سبک مبلی را انتخاب کنید که با دکور اتاق شما هماهنگ باشد . برای مثال یک مبل با مشخصات کم برای دکوراسیون مدرن مناسب است و مبلی با مشخصات زیاد برای دکوراسیون سنتی مناسب تر است .

decosara.com-مبلمان خوب

decosara.com- انتخاب مبلمان

۶.     مشخصات مبلمان

مبل های تخت خواب شویی که ادم را به لم دادن برای طولانی مدت تشویق می کنند و آرامش بخش هستند ، اغلب دارای بالش های مخمل و کوسن زیادی هستند .

decosara.com- انتخاب مبلمان

منبع:houzz.com

قالب وردپرس