قالب وردپرس

صندلی تخم مرغی ، یک نشیمن عالی

گاهی یک عنصر فانتزی و لوکس به تنهایی می تواند دکوراسیون داخلی را از این رو به آن رو کند اصلا این خصوصیت بارز محصولاتی است که هر جایی حضور داشته باشند دید حاضرین را به سمت خود می برند و قریبه و آشنا را به تحسین وادار می کنند.

تاریخ تولد این صندلی تخم مرغی دوست داشتنی به سال ۱۹۵۸ میلادی در کشور دانمارک باز میگردد و خالق این اثر هنری “آرن جاکوبسن” نام دارد. جناب جاکوبسن این صندلی را برای اولین بار به سفارش هتل رویال کپنهاگ طراحی کرد تا در لابی هتل چیدمان شود و همین هتل یک مُبلغ شد برای معرفی صندلی تخم مرغی به سراسر دنیا.

منحنی های نرم، پیچ و تاب های لطیف و هلالی شکل که روی این اثر هنری به نمایش درآمده است هر کسی را به تحسین وادار می کند. این صندلی تخم مرغی در ابتدا فقط به رنگ قرمز و با مرغوب ترین جنس پارچه رو مبلی تولید می شد ولی استقبال آنقدر زیاد شد که این روزها تنوع رنگی بیشتر از انگشت های دو دست شده است و از رویه های چرمی و پارچه ای متنوع برای آن استفاده میشود.

از جنس و شکل ظاهری صندلی که بگذریم باید به کیفیت نشیمن و ارگونومی آن هم اشاره کنیم. کسانی که لذت نشستن روی آن را تجربه کرده اند حس و آرامشی را که از نشیمن روی آن داشته اند را با صندلی های عثمانی البته از نوع لوکس اش مقایسه می کنند. دو دسته موج دار در دو طرف صندلی هستند که بهترین جا برای قرار گرفتن ساعد و مُچ های مصرف کننده است و جالب تر از آن گوش های فیلی شکل و دوقلوی بالای صندلی هستند که به سمت داخل تا خورده اند و از گوش کاربر در مقابل صداهای گوش خراش تا حدی محافظت می کنند. این دو خصوصیت در کنار ارتفاع استاندارد صندلی کافیست که یک نشیمن راحت با حس امنیت به دست بیاید.

منبع: وب سایت نوبرانه

قالب وردپرس