قالب وردپرس

دکوراسیون خانه:رنگ آبی ، رنگ آرامش

رنگ آبی از آب می آید ، پس چه جایی بهتر از سرویس بهداشتی در  دکوراسیون خانه که با آبی رنگ آمیزی شود. رنگ مایه های آبی بر روی کاشی ، کف ، حوله ها و … حسی از انرژی و خنکی به سرویس های بهداشتی می دهد.

  • درست است که یک دکوراسیون خانه سراسر آبی خسته کننده و کسل است اما با رنگ آبی می توان یک دیوار را رنگ آمیزی کرد یا قالی و قالیچه ی آبی به اتاق اضافه کرد.
  • آبی فیروزه ای رنگ ما ایرانی هاست . پس در هر جایی که می توانید از رنگ آبی فیروزه ای استفاده کنید.
  • اگر خانه ویلایی دارید درنگ نکنید وسطل رنگ آبی را بردارید و حتما نمایی از بخش خارجی خانه را آبی کنید و اگر آن را با گل های خانگی بیاراید ، با زیبایی بیشتری همراه است.
  • چه کسی گفته آشپزخانه نمی تواند رنگ آبی باشد ؛ آبی با سفید ، سیاه و قهوه ای ترکیب بسیار خوبی است . اگر کابینت های آبی دوست ندارید از کاشی های کوچک و تزیینات آبی استفاده کنید.
  • در بعضی فرهنگ ها آبی رنگ اندوه است اما شما به این حرف توجه نکنید . رنگ آبی را با رنگ سفید ترکیب کنید و یک اتاق خواب رویایی بسازید یا حداقل از پتو یا روانداز آبی استفاده کنید.

 

دکوراسیون خانه

ترکیب رنگ زیبا و متناسب یکی از عواملی است که به زیبایی منزل شما می افزاید. آبی پررنگ و سبز دو رنگی هستند که در کنار هم فوق العاده به نظر می رسند و می توانند به روش های گوناگون مورداستفاده قرار گیرند.

منبع:مجله دکومان شماره ۲۰-۲۱

قالب وردپرس