قالب وردپرس

دکوراسیون اتاق کودک با استفاده از نام کودک

تزیین دیوارهای اتاق با کلمات ، عبارات و جملات ، سبکی از دکوراسیون اتاق مبلمان کودک و نوجوان است که بدین وسیله می توان اتاق را به زیبایی تزیین کرد . قطعا شما هیچ تردیدی راجع به جزییات اتاق کودک شامل اسباب و اثاثیه ، رنگ دیوارها و چیدمان اتاق کودک خود ندارید. همچنین شما ساعات زیادی را در حال جست و جوی نام برای فرزندتان سپری کرده اید. حال با نمایش این انتخاب بر روی دیوارهای اتاق کودک ، شما جهانی پر از نشانه های احساسی و در عین حال زیبا برای خود خلق می کنید.در زیر چند نمونه زیبا از تزیین اتاق کودک با استفاده از نام کودک می بینید:

دکوراسیون اتاق کودک child room

به طور کلی فرم و اندازه اتاق بچه باید بسته به استفاده کننده ء آن قابل انعطاف باشد.

دکوراسیون اتاق کودک child room

معمولاً مشکل اصلی خانواده ها این است که اتاق بچه مطابق با سلیقه پدر و مادر آماده می شود. استفاده از رنگهای متضاد در اتاق کودک ممکن است در بعضی از حالات برای او خیلی جالب باشد اما در مواقع دیگرکودک نیاز به رنگهای آرام بخش دارد. دانستن و رعایت این مسایل مستلزم آن است که مادران آموزشهای لازم در این زمینه را دیده و با شخصیت و روحیات کودک خود در سنین مختلف آشنا شوند.

دکوراسیون اتاق کودک child room

تزئین اتاق کودک باید مهیج و فانتزی باشد. اولین چیزی که باید در دکوراسیون بندی اتاق کودکتان به آن توجه داشته باشید، این است که این تزئینات باید مطابق با سن و روحیه کودکانتان انجام گیرد. نباید اتاق فرزند ۳ ساله تان را مثل اتاق دختر ۱۳ ساله تان تزئین کنید.

دکوراسیون اتاق کودک child room

البته منظور این نیست که باید هر سال با بالا رفتن سن فرزندتان تزئین اتاق او را به هم بزنید. منظور این بود که باید اتاق کودکان را با توجه به گروه سنی آنها دکوربندی کنید.

منبع:مجله مای دکور شماره ۱

قالب وردپرس