قالب وردپرس

تصاویر انواع صندلی مدرن و عجیب

صندلی مدرن برزیلی با طراحی ستاره دریایی

در این مطلب به معرفی مدل های صندلی مدرن و شیکی می پردازیم که برای مکان های مختلف مناسب هستند. این صندلی ها با طراحی ساده ای که دارند، راحتی و زیبایی را یکجا به مصرف کننده ارائه می دهند. صندلی هایی که در محیط منزل و یا اتاق کار بروی آنها می نشینم نقش بسیار مهمی در شکل دهی احساس ما نسبت به آن فضا ایفا می کنند. در هر شرایط روحی و جسمی ای که باشید، یک صندلی زیبا و عالی همیشه لازم خواهد بود.

طراحان فرناندو و هامبرتو کامپانا (Fernando and Humberto Campana) ، نشیمن “استرلا” را برای بسیاری از برزیلی ها طراحی کرده است. استرلا، به معنی “ستاره” در زبان اسپانیایی است و در مورد این طراحی اشاره به ستاره دریایی، و یا ستاره های دریایی دارد . قطعات فلزی با برش لیزری نازک به هم جوش خورده اند به شکل یک ستاره دریایی نورانی یا محفلی از ستارگان کنار هم در آمده است . طراحی باز، برش نازک فلزی، ترکیب خاص این نشیمن ، همه و همه وجود ستاره دریایی را تداعی می کند .

decosara.com- صندلی مدرن

این برادران خلاق به خوبی توانسته اند در یک نشیمن راحت نمایی از سخت پوستی چون ستاره دریایی را بازسازی کنند . این مجموعه شامل یک نشیمن راحتی، تعدادی صندلی، میز، مبل و چراغ است . این تلفیق زیبا و با دوام ، استفاده از این ستاره های دریایی را با هر سبک دکوراسیون مدرنی هماهنگ می شود .

decosara.com- صندلی مدرن

این ستاره دریایی در سال ۲۰۱۵ در میلان پرده برداری شدند . این دو برادر در مورد طراحی های خود گفته اند که الهام بخش همیشگی آنها طبیعت بوده است و این بار آنها از ستاره دریایی الهام گرفته اند.

decosara.com- صندلی مدرن[/fusion_text][imageframe lightbox=”no” lightbox_image=”” style_type=”none” hover_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ hide_on_mobile=”no” class=”” id=””]

منبع:designboom.com

قالب وردپرس